Personalizacja strojów do judo

Żyjemy w czasach globalizacji i każdemu kto prowadzi biznes zależy na promocji, a także wyróżnieniu się tle innych podmiotów prowadzących taką samą działalność nierzadko w tym samym mieście. Stąd też ludzie pragnąc wyróżnić się na tle konkurencji od setek lat tworzyli własne marki. Czym więc jest ta marka?

American Marketing Association przedstawia definicje marki jako nazwę, znak, termin, symbol lub kombinacje wszystkich wymienionych elementów, mającą na celu tak jak napisaliśmy powyżej wyróżnienie na rynku danych produktów lub usług.

Stąd też tak ważna w dzisiejszych czasach wydaje się być personalizacja również strojów do judo, którą oczywiście Nasza marka wykonuje. Pewnie zadacie sobie Państwo w tym miejscu pytanie co jesteśmy w stanie wykonać i w jakiej technologii. Poniżej znajdziecie wyjaśnienie trapiących Was pytań, do którego zapoznania się serdecznie zapraszamy!

Wykonujemy bezpośrednio na kimonach:

  • Hafty (na pole, ramionach, plecach, paskach, workach do judog)
  • Naszywki (na barkach, na plecach popularne backnumbery, na spodniach, na połach i w innych dowolnie wybranych przez Państwa miejscach),
  • Druki cyfrowe (na kimonach oraz spodniach)

Koszty ustalane są indywidualnie w zależności od zaawansowania projektu oraz ilości, tak więc w razie zainteresowania prosimy o kontakt.

Jakie nadruki są najlepsze?

Należy jednak nadmienić iż nie wszystkie typy nadruków sprawdzają się w praktyce. Otóż odradzamy nadruki cyfrowe ze względu na ich mniejszą odporność na szarpanie i siły dynamiczne, które w judo z pewnością występują. Nadruki cyfrowe to dobra alternatywa dla koszulek klubowych, t-shirtów sportowych lub bluz. W przypadku judog proponujemy skupić się głównie na haftach, które są znakomitym dopełnieniem najwyższej jakości kimon. Oczywiście tańszą, aczkolwiek mniej estetyczną alternatywą są naszywki wszywane na judogi w miejsce ewentualnych haftów. Warty podkreślenia jest fakt, że standardem w świecie judo są naszywki w postaci backnumberu wszywane na plecach kimona, które są swoistą tablicą rejestracyjną stroju. Technologia ta w przypadku backnumberów ułatwia ich ewentualne zerwanie jeśli judoga zmieni właściciela.

Jesteśmy w stanie wykonać również personalizacje dla klientów indywidualnych. Jednakże przy takim zamówieniu warunki są zdecydowanie mniej preferencyjne aniżeli w przypadku dużych zamówień spływających z klubów sportowych judo.

Poniżej załączamy również kilka przykładowych realizacji wykonanych dla Naszych klientów.

Jeżeli i Tobie zależy na identyfikacji Twojej marki to zapraszamy do współpracy!

Pasy w judo | Co oznaczają i jak je zdobyć?

Poziom zaawansowania zawodnika w judo oceniany jest na podstawie koloru przywdziewanego pasa. Pasy w judo przeznaczone dla ucznia nazwane są kyu, a rozróżnia się je za pomocą różnych kolorów. Stopnie mistrzowskie, zwane Dan także posiadają swoją własną kolorystkę...
Co oznaczają pasy w judo
Pasy w judo

Gramatura judogi – co oznacza?

Rozpoczynając przygodę z judo należy rozpatrzyć wiele różnych aspektów (klub, ilość treningów, grupę treningową, czy wybór stroju do judo). Najczęściej zastanawiamy się do jakiego dojo chcemy dołączyć, nie myśląc o osprzęcie którego zakup zostawiamy na ostatni moment.
Gramatura judogi co to
co to jest gramatura judogi

Judogi a kimono – jaka jest różnica?

Twoje dziecko zainteresowało się światem judo i postanowiło, że chce rozpocząć treningi. W następnym więc kroku należy zakupić odpowiedni strój na zajęcia. Tutaj następuje jednak małe skonfundowanie – jedni mówią o kimonie do judo, inni rzucają tajemniczym określeniem „judogi”.
Judogi a kimono - różnica
Kimono a judogi - jaka różnica

Judogi i Deski SUP| Ceneo: marka Uone czeka!

Jak głosi przysłowie: „Nowy Rok, nowy ja”, i my założyliśmy sobie noworoczne postanowienie – jeszcze szybszy i większy rozwój naszej marki! Rozwijamy więc nasze przysłowiowe „skrzydła” tak, abyś – jako nasz klient miał lepszy, szybszy i łatwiejszy dostęp do naszych produktów. Co to oznacza? To, że od tego roku nasz…
Deski SUP ceneo
Judogi i deski SUP dostępne na ceneo

Judoga dla dzieci – jak wybrać pierwszy strój dla dziecka

Wybranie pierwszego stroju ‘gi’ jest częścią procesu i inicjacją, oznaczającą oficjalne wkroczenie do świata judo. Zapewne chciałbyś znaleźć strój który jest równocześnie wygodny, wytrzymały ale i stylowy. Przecież dziecko powinno czuć dumę z noszenia swojego kimono. Judoga dla dzieci która odpowiada twoim wymaganiom może być trudna...
Judogi dla dzieci kolorowe
Judoga dla dzieci niebieska marki Uone
Przewiń na górę