Personalizacja strojów do judo

Żyjemy w czasach globalizacji i każdemu kto prowadzi biznes zależy na promocji, a także wyróżnieniu się tle innych podmiotów prowadzących taką samą działalność nierzadko w tym samym mieście. Stąd też ludzie pragnąc wyróżnić się na tle konkurencji od setek lat tworzyli własne marki. Czym więc jest ta marka?

American Marketing Association przedstawia definicje marki jako nazwę, znak, termin, symbol lub kombinacje wszystkich wymienionych elementów, mającą na celu tak jak napisaliśmy powyżej wyróżnienie na rynku danych produktów lub usług.

Stąd też tak ważna w dzisiejszych czasach wydaje się być personalizacja również strojów do judo, którą oczywiście Nasza marka wykonuje. Pewnie zadacie sobie Państwo w tym miejscu pytanie co jesteśmy w stanie wykonać i w jakiej technologii. Poniżej znajdziecie wyjaśnienie trapiących Was pytań, do którego zapoznania się serdecznie zapraszamy!

Wykonujemy bezpośrednio na kimonach:

  • Hafty (na pole, ramionach, plecach, paskach, workach do judog)
  • Naszywki (na barkach, na plecach popularne backnumbery, na spodniach, na połach i w innych dowolnie wybranych przez Państwa miejscach),
  • Druki cyfrowe (na kimonach oraz spodniach)

Koszty ustalane są indywidualnie w zależności od zaawansowania projektu oraz ilości, tak więc w razie zainteresowania prosimy o kontakt.

Jakie nadruki są najlepsze?

Należy jednak nadmienić iż nie wszystkie typy nadruków sprawdzają się w praktyce. Otóż odradzamy nadruki cyfrowe ze względu na ich mniejszą odporność na szarpanie i siły dynamiczne, które w judo z pewnością występują. Nadruki cyfrowe to dobra alternatywa dla koszulek klubowych, t-shirtów sportowych lub bluz. W przypadku judog proponujemy skupić się głównie na haftach, które są znakomitym dopełnieniem najwyższej jakości kimon. Oczywiście tańszą, aczkolwiek mniej estetyczną alternatywą są naszywki wszywane na judogi w miejsce ewentualnych haftów. Warty podkreślenia jest fakt, że standardem w świecie judo są naszywki w postaci backnumberu wszywane na plecach kimona, które są swoistą tablicą rejestracyjną stroju. Technologia ta w przypadku backnumberów ułatwia ich ewentualne zerwanie jeśli judoga zmieni właściciela.

Jesteśmy w stanie wykonać również personalizacje dla klientów indywidualnych. Jednakże przy takim zamówieniu warunki są zdecydowanie mniej preferencyjne aniżeli w przypadku dużych zamówień spływających z klubów sportowych judo.

Poniżej załączamy również kilka przykładowych realizacji wykonanych dla Naszych klientów.

Jeżeli i Tobie zależy na identyfikacji Twojej marki to zapraszamy do współpracy!

Judogi polecane przez Mistrza Świata Krzysztofa Wiłkomirskiego

Szukasz wyjątkowej judogi? Czegoś co wyróżni Cię na treningu i dodatkowo wytrzyma wielokrotne trudy treningów czy obozów? Dobrze trafiłeś - Uone to judogi polecane przez Mistrza Świata i brązowego medalistę ...
Judogi polecane przez Krzysztofa Wiłkomirskiego
Judogi polecane Hato Judo

Najlepsze judogi od marki Uone

Poszukujesz stroju do judo na zawody? A może Twoja pociecha idzie na pierwszy trening i chciałbyś zakupić strój idealny dla dziecka? Nie musisz szukać dalej! Wejdź do naszego sklepu i sprawdź najlepsze judogi od marki Uone! Co sprawia że są najlepsze? Cóż…
Najlepsze judogi dla klubów judo-Kolorowe judogi
Biała judogi czy niebieska judogi

Najtańsze judogi marki Uone

Twoja pociecha oznajmiła, że chce rozpocząć treningi judo. Pierwsze treningi wyglądały obiecująco, trzeba więc zacząć myśleć o kupnie stroju do judo. Przeglądając oferty dostępne w internecie zauważyłeś, że judogi są niestety droższe niż można by się tego spodziewać?
Najtańsze judogi marki Uone
Judogi tabela rozmiarów

Jak wybrać judogi

Zaczynasz treningi judo i stoisz przed pierwszym dylematem: jak wybrać judogi idealną dla Ciebie? Opcji jest wiele, co tylko powoduje większy mętlik w głowie. Marka Uone śpieszy z pomocą! W tym artykule opiszemy krótko kilka aspektów na które należy zwrócić uwagę podczas zakupu pierwszego stroju do judo.
Jak wybrać judogi
Najlepsze judogi dla klubów judo-Kolorowe judogi

Judogi Adidas vs Uone

Szukasz stroju do judo na treningi lub zawody? Na rynku dostępnych jest wiele opcji a ty nie wiesz która marka jest najlepsza dla Ciebie? W tym krótkim artykule dowiesz się czym judogi marki Adidas różnią się od judog marki Uone! Zapraszamy do lektury!
Judogi adidas vs uone
Judogi adidas vs uone
Przewiń na górę