Judogi

Personalizacja strojów do judo

Personalizacja strojów do judo

Żyjemy w czasach globalizacji i każdemu kto prowadzi biznes zależy na promocji, a także wyróżnieniu się tle innych podmiotów prowadzących taką samą działalność nierzadko w tym samym mieście. Stąd też ludzie pragnąc wyróżnić się na tle konkurencji od setek lat tworzyli własne marki. Czym więc jest ta marka?

American Marketing Association przedstawia definicje marki jako nazwę, znak, termin, symbol lub kombinacje wszystkich wymienionych elementów, mającą na celu tak jak napisaliśmy powyżej wyróżnienie na rynku danych produktów lub usług.

Stąd też tak ważna w dzisiejszych czasach wydaje się być personalizacja również strojów do judo, którą oczywiście Nasza marka wykonuje. Pewnie zadacie sobie Państwo w tym miejscu pytanie co jesteśmy w stanie wykonać i w jakiej technologii. Poniżej znajdziecie wyjaśnienie trapiących Was pytań, do którego zapoznania się serdecznie zapraszamy!

Wykonujemy bezpośrednio na kimonach:

  • Hafty (na pole, ramionach, plecach, paskach, workach do judog)
  • Naszywki (na barkach, na plecach popularne backnumbery, na spodniach, na połach i w innych dowolnie wybranych przez Państwa miejscach),
  • Druki cyfrowe (na kimonach oraz spodniach)

Koszty ustalane są indywidualnie w zależności od zaawansowania projektu oraz ilości, tak więc w razie zainteresowania prosimy o kontakt.

Jakie nadruki są najlepsze?

Należy jednak nadmienić iż nie wszystkie typy nadruków sprawdzają się w praktyce. Otóż odradzamy nadruki cyfrowe ze względu na ich mniejszą odporność na szarpanie i siły dynamiczne, które w judo z pewnością występują. Nadruki cyfrowe to dobra alternatywa dla koszulek klubowych, t-shirtów sportowych lub bluz. W przypadku judog proponujemy skupić się głównie na haftach, które są znakomitym dopełnieniem najwyższej jakości kimon. Oczywiście tańszą, aczkolwiek mniej estetyczną alternatywą są naszywki wszywane na judogi w miejsce ewentualnych haftów. Warty podkreślenia jest fakt, że standardem w świecie judo są naszywki w postaci backnumberu wszywane na plecach kimona, które są swoistą tablicą rejestracyjną stroju. Technologia ta w przypadku backnumberów ułatwia ich ewentualne zerwanie jeśli judoga zmieni właściciela.

Jesteśmy w stanie wykonać również personalizacje dla klientów indywidualnych. Jednakże przy takim zamówieniu warunki są zdecydowanie mniej preferencyjne aniżeli w przypadku dużych zamówień spływających z klubów sportowych judo.

Poniżej załączamy również kilka przykładowych realizacji wykonanych dla Naszych klientów.

Jeżeli i Tobie zależy na identyfikacji Twojej marki to zapraszamy do współpracy!

Podobne artykuły

X