Pierwsze zawody, jeszcze bez sup

Zainteresowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Dnia 19.03 odbyły się pierwsze zawody z naszym udziałem tym razem jeszcze bez desek sup. Ponieważ zostaliśmy zaproszeni przez Termy w Tarnowie Podgórnym do udziału w pierwszych Wielkopolskich mistrzostwach smoczych łodzi. Zaczęło się standardowo od pompowania naszych desek SUP, natomiast to co wydarzyło się później przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Podczas przygotowań sprzętu nadciągnęły tłumy chętnych do wspólnego treningu, pływania czy też rozgrzewki przed czekającymi na zawodników zmaganiami. 

Dlatego takie doskonale zorganizowane wydarzenia z tłumem chętnych do przetestowania naszych produktów utwierdzają nas w przekonaniu, że sprzęt marki Uone nadaje się do wielu czynności. Deska Uone gigantic zacumowana do brzegu posłużyła tym razem jako platforma rozgrzewkowa dla chętnych drużyn. Pozostałe deski krążyły po całym basenie z wieloma osobami na pokładzie. Deska compact okrzyknięta została mianem prawdziwej „torpedy” co wynika z jej niespotykanie opływowego kształtu. Do deski Uone comfort z zamontowanymi na pokładzie siedzeniami neoprenowymi ustawiały się kolejki rodzin chcących przetestować wspólnie nasz produkt. Użytkownicy chwalili deskę za możliwość użytkowania jej jako rodzinnego kajaku, a po wymontowaniu siedzeń jako pełnoprawnej deski SUP. Nie można pominąć modelu Uone classic, który ze względu na ogromne zainteresowanie próbowano utopić, wskakując na nią w 10 osób. Mamy nadzieję, że takie wydarzenia jak te z minionej soboty pozwolą wypłynąć marce Uone na szerokie wody.

Na koniec chcielibyśmy przekazać podziękowania dla organizatorów, zespół Uone

Deska SUP: ranking 5 najczęstszych uszkodzeń

Kupiłeś deskę SUP i wybierasz się na pierwszy spływ? Próbujesz napompować SUPa, a tu psikus! Powietrze ucieka bokiem! Co się stało i dlaczego? Jak można tego uniknąć? Poniżej prezentujemy – ranking 5 najczęstszych uszkodzeń deski sup. Przeczytaj i dowiedz się więcej!
Deska SUP ranking uszkodzeń
Deska SUP ranking najczęstszych uszkodzeń

Jak przechować deskę SUP zimą?

Kiedy liście żółkną i spadają z drzew, a wraz z nimi temperatury, wiesz, że zima już tuż tuż. Wraz z rozpoczęciem zimy kończy się też sezon na pływanie na deskach SUP. Może więc zastanawiasz się - jak poprawnie przechowywać deskę SUP zimą? Istnieje parę dość oczywistych opcji, jednak warto poczytać…
Jak przechować deskę SUP zimą
Jak przechować deskę SUP

Deska SUP – instrukcja jak przygotować się do pływania

Jesteś przed pierwszym treningiem na SUPie w życiu, ale nie wiesz od czego zacząć? Pierwsze przygotowanie deski SUP może być nieco przytłaczające. Poniższa instrukcja pomoże Ci przebrnąć przez pierwsze pompowanie bez żadnych problemów!
Deska SUP instrukcja obsługi
Deska SUP instrukcja składania

Najlżejsze deski SUP – czy są lepsze?

Wakacje nadchodzą, wyjeżdżasz nad wodę na tydzień albo dwa. Możliwe, że wylatujesz samolotem do ciepłych krajów – w takim przypadku, kombinujesz jak najbardziej ograniczyć wagę bagażu. Zagwostką pozostaje twoja pompowana deska SUP: mimo iż zdecydowanie prostsza i lżejsza od twardych modeli...
Najlżejsze deski SUP

Polski producent desek SUP

Zastanawiasz się gdzie zakupić swoją pierwszą deskę SUP? Na rynku dostępnych jest wiele modeli ale Ty szukasz czegoś od rodzimego producenta? Dobrze trafiłeś! Marka Uone to polski producent desek SUP i innego sprzętu sportowego! Chcesz dowiedzieć się więcej? Skąd wzięła się nazwa naszej marki?
Polski producent desek SUP
Polska marka
Przewiń na górę