Pierwszy konkurs z judogami - www.u1.net.pl

Uwaga! Konkurs z judogami marki Uone! Uwaga!

Ze względu na początek funkcjonowania naszego sklepu online rozpoczynamy pierwszy tygodniowy konkurs dla fanatyków naszej ukochanej sztuki walki – judo! Do wygrania 5 judog w rozmiarach 110-150cm.

Zasady są proste:

  1. Wejdź na nasz facebookowy profil (kliknij w poniższe logo facebooka),
  2. Polub nasz profil,
  3. Zostaw like pod podstem z konkursem,
  4. Udostępnij ten post publicznie na swojej tablicy.

Konkurs trwa do 12.05.2020r. do godziny 24:00.

Po spełnieniu postulatów konkursowych weźmiesz udział w losowaniu nagród, które odbędzie się 13.05.2020 o godzinie 18:00 na naszym facebookowym profilu.

Jeżeli judo to nie Twoja bajka to już teraz informujemy, że w przyszłym tygodniu przewidujemy konkurs dla fanatyków sportów wodnych.

Mamy nadzieję, że zainteresowanie tym konkursem przerośnie nasze najśmielsze oczekiwania, a zwycięzcy będą cieszyć się z jakości naszych strojów do judo długimi latami.

Deska SUP| Konkurs! Kup jedną – wygraj drugą!

Marzy Ci się deska SUP? Chciałbyś kupić nową? A co jeśli powiemy Ci, że już teraz czeka na Ciebie świetna okazja, dzięki której masz szansę zgarnąć nie jeden, a dwa SUPY?? Do wygrania gratisowa deska SUP – oto konkurs proponowany przez sklep Uone!
Deska SUP konkurs by Uone
Konkurs do wygrania deska SUP

Konkurs dla fanatyków sportów wodnych!

Ze względu na początek funkcjonowania naszego sklepu online rozpoczynamy drugi tygodniowy konkurs dla fanatyków sportów wodnych, w którym do wygrania będzie 6 cennych nagród: Voucher o wartości 1000PLN na zakup dowolnej deski sup marki Uone, Elektryczna pompka 12V Bravo GE-21 do pompowania deski sup, pontonu o wartości 699 PLN,
Konkurs z akcesoriami do desek sup
SUPowy konkurs na facebooku
Przewiń na górę