Deska SUP: Uone vs Super

Może widziałeś nasze deski u jednego z naszych ambasadorów lub w jednej z ponad 100 naszych wypożyczalni? Być może wyskoczyliśmy Ci w wynikach wyszukiwania najpopularniejszej wyszukiwarki Google? Suma sumarum, przejrzałeś naszą ofertę i zastanawiasz się, którą deskę SUP wybrać: Uone czy Super?

Deska SUP na co zwrócić uwagę przy zakupie

Pośród wielu kolorowych ofert możesz poczuć się lekko zdezorientowany, a znalezienie pomocnych wskazówek w takim przypadku może przyprawić Cię o ból głowy. Nie musisz się jednak dłużej przejmować, w tym artykule opiszemy w 10 punktach najważniejsze rzeczy, które warto rozważyć! Twoja pierwsza deska SUP, na co zwrócić uwagę przy zakupie? Przeczytaj ten artykuł i się dowiedz!

Niezwykle udany sezon 2019

Początek listopada to czas zadumy, a dla Nas również podsumowania sezonu 2019, który był rokiem nadzwyczaj udanym. W roku tym nastąpił niewątpliwy skok w rozwoju Naszej marki. Rozwój ten był wynikiem udanego wprowadzenia na rynek nowych produktów w tym mi. n.: pompowanych, wodnych placów zabaw sprzedanych do ośmiu miejsc w całym kraju, łodzi hybrydowych typu RIB, stroi do Naszej ukochanej dyscypliny, którą jest judo marki Uone, a także nowej palety desek sup. Tak więc od 2019 roku można powiedzieć, że nie samym supem Uone stoi.

Mikołaje na deskach sup w UK

Jest 5 grudnia, a zatem nazajutrz będziemy obchodzić Mikołajki ale my jesteśmy już po pierwszej części tego święta, którą obchodziliśmy w Wielkiej Brytanii o czym w dzisiejszym wpisie. W dniu Naszego wylotu do Anglii tj. 1 grudnia w Polsce panował kilkustopniowy mróz, a wody na niektórych akwenach skute były lodem, natomiast po przylocie do Anglii atmosfera od samego początku była gorąca i to nie tylko ze względu na nie Angielską pogodę – podczas spływu w dniu 2 grudnia na termometrach było aż 15 stopni celsjusza! W sobotę ekipa SUPerWhale przywitała Nas w Swoich progach tradycyjnymi angielskimi potrawami, okraszonymi angielskim wykwintnym alkoholem oraz lokalnymi zabawami ale

Deski sup marki Uone, testy w Supsurfer.pl

Szanowni Państwo, 17 października bieżącego roku przejdzie do historii Naszej marki, a także do historii dyscypliny sup w Polsce. Otóż jako pierwsza Polska marka mająca w swoim portfolio deski sup dostąpiliśmy zaszczytu przetestowania Naszego modelu race’owego przez najbardziej profesjonalny i obiektywny portal o tematyce stand up paddleboardingu w Polsce, którym nie od dziś jest Supsurfer.pl Tym z Państwa, którzy jeszcze nie spotkali się z naszymi deskami w ich naturalnym środowisku proponujemy lekturę supsurfer.pl gdzie można

Deski z wiosłem marki Uone – 2018

Korzystając z okazji pięknej pogody za oknem pragniemy przybliżyć Państwu nieco Nasze przedsięwzięcia marketingowe związane z deskami sup, a poczynione podczas ostatnich, jakże upalnych wakacji.

Oprócz dwóch w Naszych oczach prawie profesjonalnych zawodów na deskach z wiosłem, przeprowadziliśmy dziesiątki eventów wypływając setki godzin, podczas których przeszkolilśmy setki nowych adeptów sup chociaż dobrze wiemy, że ze względu na nie małą cenę Naszych pompowanych desek sup wynikającą z niezaprzeczalnej jakości nie wszyscy napotkani na Naszej drodze ludzie zostaną Naszymi klientami ale….

X