CiekawostkiDeski sup

Polski producent desek SUP

Polski producent desek SUP

Zastanawiasz się gdzie zakupić swoją pierwszą deskę SUP? Na rynku dostępnych jest wiele modeli ale Ty szukasz czegoś od rodzimego producenta? Dobrze trafiłeś! Marka Uone to polski producent desek SUP i innego sprzętu sportowego! Chcesz dowiedzieć się więcej?  Skąd wzięła się nazwa naszej marki? Jaka jest nasza historia?

Zapraszamy do lektury!

Nasza historia

Wszystko zaczęło się w 2016 roku, kiedy to właściciele naszej marki oficjalnie rozpoczęli proces rejestracji marki „Uone”, nazwy zaczerpniętej od dobrze znanej polskiej formacji wojskowej – Ułana. Wyprodukowaliśmy też pierwsze deski SUP, modele classic, compact, comfort oraz gigantic w szalonej ilości 8 sztuk!

Już rok później bo w 2017 rozpoczęliśmy kolejną fazę testów, oraz „masową” produkcję wyżej wymienionych modeli. Oczywiście wszystko to odbywało się na o wiele mniejszą skalą niż obecnie, ale wiadomo że nie od razu Rzym zbudowano! W 2017 roku nawiązaliśmy też pierwsze kontakty handlowe, tak ważne w budowaniu pewności siebie i tworzeniu horyzontów na dalszą rynkową ekspansje.

Rok 2018 był rokiem nowości: oprócz ulepszania istniejących już modeli SUPów, a także testowania pierwszych wersji budżetowych naszych desek, testowaliśmy też pierwsze wersję naszych „Ułańskich” strojów do judo, a także pierwsze wersje naszych pompowanych placów zabaw.

Efektem rygorystycznych testów było wprowadzenie w/w produktów do produkcji i sprzedaży już w roku 2019. Nasze judogi mozolnie rozprzestrzeniały się w świecie judo. Ważnym wydarzeniem roku 2019 była również totalna zmiana designu naszych desek SUP – wprowadziliśmy nową, żółtą kolorystykę oraz – przede wszystkim, zupełnie nowe modele, z których zapewne jesteśmy wam znani, czyli Viper, Versatile, Wanderer czy Windsurf. Ponadto w roku 2019, aż 8 podmiotów gospodarczych z całej Polski zakupiło nasze parki wodne! Rok ten zapamiętamy również dzięki pierwszej sprzedanej motorówce RIB!.

Rok 2020 zaczął się dobrze: wprowadziliśmy do naszej oferty tory do skimboardingu, kule bumpers Ball oraz pompowane naziemne zjeżdżalnie wodne. Chcieliśmy też przede wszystkim skupić się na ugruntowaniu naszej marki na polskim rynku. Jak jednak wiadomo, wraz z marcem nadszedł covid – 19 był to bardzo trudny okres dla nas wszystkich. Dlatego też z utęsknieniem oczekiwaliśmy na nadejście kolejnego roku, zamykając 2020 z optymizmem.

2021 co to był za rok! Nasze pompowane place wodne od 2021 można odwiedzić w kolejnych 8 nowych miejscach: w Poznaniu na Strzeszynku, w Zborowie, Lusowie, Pszczewie, Mierzynie, Zbąszyniu, Łasku (Farma Kalina) oraz Łagowie. Nasze produkty (deski sup) dotarły też do Hiszpanii i Niemiec. Przede wszystkim jednak, rok 2021 zostanie zapamiętany jako okres, w którym sprzedaż naszych SUPów osiągnęła 4 cyfrowy poziom! Było to dla nas dotychczas niespotykane i z pewnością pozwoliło nam z zapałem patrzeć w przyszłość.

Co robimy teraz

Co dzieje się u nas teraz? W tym roku chcemy skupić się na rozszerzaniu naszych zasięgów na pozostałe kraje Europejskie, a także na umocnieniu naszej marki na rynku polskim. Do oferty wprowadziliśmy wiele nowości mających na celu ułatwienie wam, naszym klientom, zakupu wymarzonych desek, sprzętów oraz strojów sportowych. Zrobiliśmy też gruntowną aktualizację naszej strony internetowej – jest ona teraz bardziej przejrzysta oraz działa szybciej. Niestety, jak wiadomo, pomimo zakończenia pandemii, sytuacja na Ukrainie bardzo mocno destabilizuje rynek. W czasach tego kryzysu i wciąż rosnących cen, mało kto ma ochotę na zakupy SUPów – wszystko to jest zrozumiałe. Mimo to, z nadzieją patrzymy w przyszłość i mocno trzymamy kciuki o jak najszybsze zakończenie panującej na wschodzie wojny.

Co oferujemy

Co można u nas zakupić? Przede wszystkim deski SUP! Modele Versatile, Wanderer, Traveler,Voyager oraz Gigantic i Windsurf można zakpić w wersji ECO. Dodatkową nowością jest małych rozmiarów SUP dla dzieci, Champion. Wszystkie SUPy marki Uone są dwuwarstwowe (oprócz burt modelu Champion), zgrzewane i wykonane z najwyższej jakości materiału PVC. Natomiast nasze deski budżetowe marki Super są ulepszone, mocniejsze i wytrzymalsze niż w roku ubiegłym!

To wszystko od tego roku oferujemy z 5 letnią gwarancją na deski Uone oraz 3 letnią na Supery. Kolejnym udogodnieniem  wprowadzonym specjalnie dla naszych klientów, jest możliwość wynajmu deski SUP z późniejszym wykupem: to znaczy, że płacisz 50% za wypożyczenie modelu który chcesz wypróbować, a jeśli zdecydujesz, że zakochałeś się w danej desce, dopłacasz pozostałe 50% w październiku i SUP jest Twój!

Kolejną akcją promocyjną wprowadzoną w tym roku jest przyjmowanie starych desek SUP każdego producenta w rozliczeniu. Jak to działa? Jeśli masz starego SUPa przynosisz go do nas, my dokonujemy wyceny i odliczamy daną kwotę od ceny deski, którą chcesz zakupić! Więcej na ten temat przeczytasz w tym artykule.

Ostatecznie, jeśli posiadasz uszkodzoną deskę na której chciałbyś jeszcze popływać możesz odesłać ją do prowadzonego przez nas serwisu naprawczego. Przyjmiemy wszystkie deski SUP, bez względu na producenta.

Oczywiście w naszej ofercie oprócz supów znajdziesz więcej produktów: pompowane place wodne, tory do skimboardingu, airtracki, stroje do judo czy łodzie RIB! Wszystko to możesz zobaczyć w zakładce produkty na naszym sklepie internetowym!

Zapraszamy do sklepu sportowego Uone!

Jeśli poszukujesz polskiego producenta produkującego mi. n. deski SUP, dobrze trafiłeś! Gwarantujemy najwyższą jakość wszystkich naszych produktów, szybką dostawę oraz wsparcie klienta do 5 lat po zakupie deski SUP!

Jeśli zachęciło Cię to do zakupu, zapraszamy do naszego sklepu internetowego – może jest tam twoja wymarzona deska SUP? Jeśli masz więcej pytań odnośnie naszego asortymentu lub historii działania na rynku, zapraszamy na maila: uone@road24.pl.

Znajdziesz nas też na Allegro, facebooku, twitterze i instagramie!

Podobne artykuły

X