CiekawostkiPompowane, wodne place zabaw

Pompowane wodne place zabaw marki Uone – dlaczego warto zainwestować w nasze wodne tory przeszkód?

Historia pompowanych wodnych placów zabaw produkowanych z logiem marki Uone sięga roku 2018 kiedy to wyprodukowaliśmy pierwszy element testowany przez naszą markę podczas eventów i wypożyczeń, a sprzedany w pełni sprawny w 2023 roku do jednego z Naszych klientów! Tak więc nasze doświadczenie w branży pompowanych, wodnych torów przeszkód sięga początków historii naszej marki! Śledząc nasze produkty można śmiało rzec, iż jesteśmy specjalistami w pneumatycznych sprzętach pływających, w tym aquatrackach właśnie! Zainteresowany? Czytaj dalej!

SPIS TREŚCI

Dlaczego warto wybrać nasze place zabaw – serwis

Jako jedyni producenci parków wodnych posiadamy własny serwis sprzętu pompowanego sygnowanego logo naszej marki. Naprawiamy burty łodzi RIB, setki desek SUP przeróżnych producentów czy właśnie pompowane wodne place zabaw! Co więcej wchodząc we współpracę z naszą marką gwarantujemy serwisanta, który dojedzie na miejsce montażu parku wodnego w przypadku awarii oraz dokona naprawy! To wciąż do Ciebie nie przemawia? Nasz serwisant przywiezie element zastępczy, który zastąpi na czas naprawy dokonywanej na brzegu uszkodzony element Twojego parku wodnego… Tak więc przy współpracy z nami jedynym wydatkiem jest koszt początkowy zakupu parku wodnego! Później możesz już liczyć tylko zyski z tej inwestycji bez zbędnych przestojów w najgorętszym, letnim okresie sezonu!

Dlaczego warto wybrać nasze aquatracki? – Gwarancja

Jako jedni z nielicznych producentów dajemy na nasze pompowane, wodne place zabaw standardowo 2 lata gwarancji z możliwością jej przedłużenia o kolejny rok! Jeśli bałeś się czy taka inwestycja spłaci się w ciągu sezonu czy dwóch, to u nas możesz przedłużyć okres darmowej wymiany elementów w przypadku ich wady fabrycznej o kolejny rok. Szczerze mówiąc takie wady w przypadku elementów marki Uone możemy policzyć na palcach jednej ręki ale długoletnia gwarancja na pompowane parki wodne ma dać Ci pewność, że wybrałeś najlepiej jak mogłeś!

Dlaczego warto nas wybrać – personalizacja

Jako jeden z nielicznych producentów pompowanych parków wodnych z certyfikatem TUV oraz spełniających normę EN-25649 oferujemy możliwość personalizacji Państwa wodnego dmuchańca! Oprócz możliwości nadruku Państwa logo w miejscach ku temu wskazanych, dajemy możliwość wyboru kolorystyki parku wodnego z palety kolorów, którą załączamy poniżej! Chcesz postawić swój pompowany, wodny plac zabaw na jeziorze które może nie należeć do najczystszych? Wybierz ciemniejszą kolorystykę! Jeśli chcesz żeby Twój park wodny rzucał się w oczy lub nawiązywał do kolorystyki Twojej firmy wybierz kompozycję kolorystyczną jaka będzie odpowiadać Twoim oczekiwaniom! Jak widzisz personalizacja wodnych placów zabaw jest prosta, szybko i bezbolesna!

Dlaczego warto nas wybrać: cena i elastyczność

Kupując pompowane, wodne place zabaw marki Uone możesz liczyć na elastyczne finansowanie i negocjacje dotyczące jego warunków tak, aby zakupić Twój wymarzony wodny tor przeszkód! Leasing pompowanego, wodne placu zabaw, wynajem z wykupem aquatracku czy odroczona płatność to dla nas żaden problem! Skontaktuj się z Nami, a na pewno znajdziemy najlepsze rozwiązanie!

Dlaczego warto zakupić wodne place zabaw marki Uone  – fachowe montaże

Parki wodne marki Uone montujemy nieprzerwanie od 2018 roku! Od samego początku montażem zajmują się nasi serwisanci, ciągle doskonalący się w tej materii! Posiadamy specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu montaż wykonamy ekspresowo i fachowo – nawet w ciągu 24 godzin! Dzięki montażowi parku wodnego wykonanemu przez naszą ekipę nie będziesz musiał martwić się, że Twój pompowany, wodny plac zabaw odpłynie podczas letniego sezonu! Co ciekawe zdarzało się również w naszej historii iż montowaliśmy parki wodne innych producentów, którzy nie potrafili sobie poradzić z tym zagadnieniem, nie posiadając odpowiedniej wiedzy i sprzętu! Nie wiesz zatem jak odbywa się montaż pompowanych wodnych placów zabaw? Napisz do nas!

Dlaczego warto wybrać nasze pompowane, wodne tory przeszkód – certyfikacja i bezpieczeństwo!

Nie tylko Wibit i Aquaglide, a również wodne tory przeszkód marki Uone posiadają certyfikaty bezpieczeństwa TUV i spełniają rygorystyczne normy Europejskie EN-25649! Zatem jeśli szukasz bezpiecznego produktu skontaktuj się z Nami! Dzięki nam zapewnisz sobie spokój i bezpieczeństwo na lata!

Gdzie przetestujecie nasze pompowane, wodne tory przeszkód?

Rozsiane są już w zasadzie po terytorium całego kraju, aczkolwiek z racji położenia najsilniejsze przyczółki istnieją w województwie Wielkopolskim, Zachodniopomorskiem i Lubuskiem! Pompowane wodne place zabaw marki Uone przetestujecie mi. n. w

 • Ślesinie na plaży Miejskiej,
 • Lubniewicach na plaży Miejsckiej,
 • Lusowie na plaży Gminnej,
 • Poznaniu nad jeziorem Strzeszyńskim,
 • Mierzynie na głównej plaży,
 • Zborowie na Owocowej Plaży,
 • W miejscowości Długie nad jeziorem Lipie
 • W Augustowie w ośrodku Forrest House,
 • Na Farmie Kalina w miejscowości Łasko,
 • W Ranczo Boguszewiec,
 • W ośrodku Polubie,
 • Nad jeziorem Sławskim w Wakeparku,
 • W Sierakowie nad Jeziorem Jaroszewskim,
 • Osir Bielawa
 • Jurapark Krasiejów
 • Ośrodek Nadborkiem
 • Akademia Surfingu Jastarnia

Jeżeli interesuje Cię spotkanie, na którym przedyskutujemy Twój pomysł na postawienie parku wodnego oraz doradzimy czy dobierzemy odpowiednią konfiguracje, kolorystykę i ustalimy pozostałe szczegóły Twojego wymarzonego wodnego toru przeszkód odezwij się do nas poprzez zakładkę kontakt!

Podobne artykuły

X