Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Premiera nowych łodzi RIB od Uone

2020-10-23 15:51

Co prawda premiera ta miała miejsce w sierpniu br. ale jakoś nie było wcześniej sposobności do napisania tego wpisu, a my bez wątpienia lubimy wracać wspomnieniami do ciepłego okresu, którym są wakacje - u nas ciepłe nie tylko z powodu temperatury ale również z powodu ilości pracy i mnogości wydań sprzętu…

W tym roku postanowiliśmy wprowadzić na rynek udoskonalone konstrukcje łodzi hybrydowych typu RIB wyposażone w zintegrowany tylni spoiler/ ramę nawigacyjną wraz z trzema światłami, zintegrowany podpokładowy zbiornik paliwa wraz z wskaźnikiem paliwa na kokpicie, pompę rzęzową czy przełączniki wodoodporne. Oprócz tych udoskonaleń jak wiadomo wszystkie duże łodzie RIB marki Uone wyposażone są dodatkowo w knagę dziobową, bakistę z poduszką, sterówkę z siedziskiem, gumowe wzmocnienie kila, pompkę oraz dwa wiosła. Ze względu na lekki upgrade nasze łodzie spotkały się z zainteresowaniem, które przerosło nasze najśmielsze oczekiwania, ponieważ cały stan magazynowy zniknął w sierpniu pomimo naszych nie najlepszych przewidywań z początku sezonu. Przygotowując się powoli do sezonu 2021 na naszej stronie odświeżyliśmy ofertę wszystkich luksusowych RIBów, które w nadchodzącym sezonie dostępne będą w trzech odsłonach o długości 480cm, 520cm oraz 580cm. Tak więc jeżeli zależy Ci na najwyższej jakości produkcie z pełną funkcjonalnością to nie czekaj tylko złóż zamówienie na swoją wymarzoną motorówkę już dziś!

Zapytaj również o dodatki i gratisy, ponieważ jeżeli złożysz zamówienie odpowiednio wcześniej to na pewno uda Ci się wynegocjować jakiś fajny gadżet!

Poniżej załączamy również zdjęcia Łodzi hybrydowej RIB U-520 o długości 5.20 metra.

Premiera nowych łodzi RIB od Uone - Galeria 4

Nowe Riby od Uone

Nowe Riby od Uone

Nowe łodzie RIB od Uone

Nowe łodzie RIB od Uone

Nowa łódź Rib od Uone

Nowa łódź Rib od Uone

Nowy Rib od Uone

Nowy Rib od Uone