Premiera nowych łodzi RIB od Uone

Premiera łodzi rib co prawda miała miejsce w sierpniu br. ale jakoś nie było wcześniej sposobności do napisania tego wpisu. Bez wątpienia lubimy wracać wspomnieniami do ciepłego okresu, którym są wakacje. U nas ciepłe nie tylko z powodu temperatury ale również z powodu ilości pracy i mnogości wydań sprzętu…

W tym roku postanowiliśmy wprowadzić na rynek udoskonalone konstrukcje łodzi hybrydowych typu RIB. Wyposażone w zintegrowany tylni spoiler ze światłami, podpokładowy zbiornik paliwa ze wskaźnikiem na kokpicie, pompę zęzową czy przełączniki wodoodporne. 

Oprócz tych udoskonaleń jak wiadomo wszystkie duże łodzie RIB marki Uone wyposażone są dodatkowo w knagę dziobową, bakistę z poduszką, sterówkę z siedziskiem, gumowe wzmocnienie kila, pompkę oraz dwa wiosła. Ze względu na lekki upgrade nasze łodzie spotkały się z zainteresowaniem, które przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. w związku z tym cały stan magazynowy zniknął w sierpniu pomimo naszych nie najlepszych przewidywań z początku sezonu. Przygotowując się powoli do sezonu 2021 na naszej stronie odświeżyliśmy ofertę wszystkich luksusowych RIBów. W 2021 roku dostępne będą one w trzech odsłonach o długości 480cm, 520cm oraz 580cm. Jeżeli zależy Ci na najwyższej jakości produkcie, nie zwlekaj i złóż zamówienie na swoją wymarzoną motorówkę już dziś!

Zapytaj również o dodatki i gratisy, ponieważ jeżeli złożysz zamówienie wcześniej to na pewno uda się wynegocjować jakiś fajny gadżet!

Poniżej załączamy również zdjęcia Łodzi hybrydowej RIB U-520 o długości 5.20 metra.

Śledzcie naszą stronę po w już w 2021 nadchodzi kolejna premiera łodzi rib ze stajni Uone!

Łódź RIB | co to jest

Będąc pasjonatem łodzi motorowych na pewno słyszałeś o RIBie ale wpis ten skierowany jest do osób, które szukają bezpiecznej motorówki i nie wiedzą jeszcze zbyt wiele o tego typu jednostce pływającej. RIB (z angielskiego RIGID Inflatable Boat, czyli dosłownie sztywna łódź pompowana) jest łodzią motorową zyskującą na popularności w ostatniej…
Łódź RIB marki Uone - co to jest
Łódź RIB marki Uone - co to

Uone – nowości SUP

Za oknem jesień w pełni ale my nie kończymy sezonu wodnego. W naszym magazynie pojawiły się dwie nowości, które mogą zainteresować fanów sportów wodnych zarówno tych większych jak i mniejszych sprzętów. Jesteś ciekawy co mamy do zaoferowania? Poczuj szczyptę lata tej jesieni i zajrzyj do nas!
Nowości Uone
Spoiler do łodzi RIB

Łodzie hybrydowe typu RIB Uone

Jako, że 2019 rok był rokiem najlepszym w niedługiej historii naszej marki, a ze względu na Corona virus obecny rok raczej nie będzie lepszym, we wpisie tym przedstawimy Państwu łodzie hybrydowe typu RIB, które właśnie w ubiegłym roku z powodzeniem postanowiliśmy wprowadzić na nasz krajowy rynek.
Polskie RIBY marki Uone
Łódź RIB w ślizgu na wodzie
Przewiń na górę