Łodzie RIB

Premiera nowych łodzi RIB od Uone

Premiera nowych łodzi RIB od Uone

Premiera łodzi rib co prawda miała miejsce w sierpniu br. ale jakoś nie było wcześniej sposobności do napisania tego wpisu. Bez wątpienia lubimy wracać wspomnieniami do ciepłego okresu, którym są wakacje. U nas ciepłe nie tylko z powodu temperatury ale również z powodu ilości pracy i mnogości wydań sprzętu…

W tym roku postanowiliśmy wprowadzić na rynek udoskonalone konstrukcje łodzi hybrydowych typu RIB. Wyposażone w zintegrowany tylni spoiler ze światłami, podpokładowy zbiornik paliwa ze wskaźnikiem na kokpicie, pompę zęzową czy przełączniki wodoodporne.

Oprócz tych udoskonaleń jak wiadomo wszystkie duże łodzie RIB marki Uone wyposażone są dodatkowo w knagę dziobową, bakistę z poduszką, sterówkę z siedziskiem, gumowe wzmocnienie kila, pompkę oraz dwa wiosła. Ze względu na lekki upgrade nasze łodzie spotkały się z zainteresowaniem, które przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. w związku z tym cały stan magazynowy zniknął w sierpniu pomimo naszych nie najlepszych przewidywań z początku sezonu. Przygotowując się powoli do sezonu 2021 na naszej stronie odświeżyliśmy ofertę wszystkich luksusowych RIBów. W 2021 roku dostępne będą one w trzech odsłonach o długości 480cm, 520cm oraz 580cm. Jeżeli zależy Ci na najwyższej jakości produkcie, nie zwlekaj i złóż zamówienie na swoją wymarzoną motorówkę już dziś!

Zapytaj również o dodatki i gratisy, ponieważ jeżeli złożysz zamówienie wcześniej to na pewno uda się wynegocjować jakiś fajny gadżet!

Poniżej załączamy również zdjęcia Łodzi hybrydowej RIB U-520 o długości 5.20 metra.

Śledzcie naszą stronę po w już w 2021 nadchodzi kolejna premiera łodzi rib ze stajni Uone!

Podobne artykuły

X