Promocja desek z wiosłem by Uone

W zeszłym roku wspólnie z Polskim Związkiem Kajakowym oraz Wielkopolskim Związkiem Kajakowym zdecydowaliśmy, że promocja desek z wiosłem na stałe wpisze się w kalendarz imprez sportowych, a Mistrzostwa Poznania, które odbyły się w ubiegłą sobotę 12.05.2018 są tego znakomitym dowodem.

To już drugi pokazowy wyścig zorganizowany wspólnie z Wielkopolskim Związkiem Kajakowym, który odbył się na Poznańskiej Malcie. Pogoda dopisała ilość zainteresowanych również. Co ciekawe ze względu na zainteresowanie wspólnie z organizatorami musieliśmy ograniczyć listę startową, która po przekroczeniu mety ukształtowała się następująco:

  • Sylwia Nawrocka, 1 miejsce w kat. Kobiet,
  • Patrycja Marcysiak, 2 miejsce w kat. kobiet,
  • Emilia Marcinkowska, 3 miejsce w kat. kobiet.
  • Piotr Waroczyk, 1 miejsce w kat. mężczyzn,
  • Stefan Pertek, 2 miejsce w kat. mężczyzn,
  • Tomasz Duchnowski, 3 miejsce w kat. mężczyzn,
  • Wojtek Tadla, 4 miejsce w kat. mężczyzn,
  • Wojtek Majchrzak, 5 miejsce w kat. mężczyzn,
  • Stanisław Tadla, 6 miejsce w kat. mężczyzn,
  • Wojtek Jachimczyk, 7 miejsce w kat. mężczyzn.

Bezkonkurencyjny okazał się Piotr Waroczyk, natomiast emocji podczas wyścigu nie brakowało. Szczególnie na finiszu gdzie odbyła się zacięta walka o drugie miejsce pomiędzy Stefanem Pertkiem, a Tomaszem Duchnowskim. Wojtek Tadla, który zajął czwarte miejsce również przysporzył widzom dużych wrażeń. Zawodnik ten pomimo słabszych warunków fizycznych goniąc przez cały dystans czołówkę pokazał, że nie brak mu tak istotnych umiejętności technicznych. Dziewczyny, które zdecydowały się wziąć udział w tym wyścigu niewątpliwie nadały piękna tym zmaganiom. Wszyscy startujący z uśmiechem na twarzy przekroczyli linię mety, skupieni na jak najbardziej efektywnym napędzaniu swoich desek sup.

Podsumowanie

Mistrzostwa Poznania w sup były świetnym wyścigiem. Istotnie są dowodem na to, że zmagania na deskach sup mogą być doskonałym sprawdzianem dla ludzi na każdym poziomie zaawansowania. Bezsprzecznie cieszy fakt, że podczas Mistrzostw Poznania udział w wyścigu pokazowym na deskach sup wzięli pierwsi profesjonalni zawodnicy kajakarstwa z sekcji Kajakowej Politechniki Poznańskiej. Zawodnicy na co dzień trenowanych przez medalistkę olimpijskę Izabelę Dylewską. Dziękujemy!

Deska SUP – instrukcja jak przygotować się do pływania

Jesteś przed pierwszym treningiem na SUPie w życiu, ale nie wiesz od czego zacząć? Pierwsze przygotowanie deski SUP może być nieco przytłaczające. Poniższa instrukcja pomoże Ci przebrnąć przez pierwsze pompowanie bez żadnych problemów!
Deska SUP instrukcja obsługi
Deska SUP instrukcja składania

Najlżejsze deski SUP – czy są lepsze?

Wakacje nadchodzą, wyjeżdżasz nad wodę na tydzień albo dwa. Możliwe, że wylatujesz samolotem do ciepłych krajów – w takim przypadku, kombinujesz jak najbardziej ograniczyć wagę bagażu. Zagwostką pozostaje twoja pompowana deska SUP: mimo iż zdecydowanie prostsza i lżejsza od twardych modeli...
Najlżejsze deski SUP

Polski producent desek SUP

Zastanawiasz się gdzie zakupić swoją pierwszą deskę SUP? Na rynku dostępnych jest wiele modeli ale Ty szukasz czegoś od rodzimego producenta? Dobrze trafiłeś! Marka Uone to polski producent desek SUP i innego sprzętu sportowego! Chcesz dowiedzieć się więcej? Skąd wzięła się nazwa naszej marki?
Polski producent desek SUP
Polska marka

Deska SUP z psem

Nauka paddleboardingu z psem jest świetnym sposobem na wspólne cieszenie się świeżym powietrzem ze swoim włochatym przyjacielem. Jednakże zabranie najlepszego przyjaciela na deskę wcale nie jest takie proste, jakby się mogło wydawać – szczególnie, jeśli robisz to po raz pierwszy.
Deska SUP z psem
Pies na desce SUP

Deska SUP: Kup nową deskę – oddaj starą w rozliczeniu!

Twój stary sup uległ zniszczeniu? Szukasz czegoś nowego, a stary model chciałeś wyrzucić? Poczekaj! Nie warto zaśmiecać środowiska! Starą deskę przynieś do nas, a za dodatkową dopłatą wybierz zupełnie nowy model z marki Uone lub Super!
Deska SUP kup nową oddaj starą
Deska SUP kup nową oddaj starą
Przewiń na górę