Promocja na judogi marki Uone!!!

W zasadzie już od pewnego czasu trwa akcja wyprzedażowa strojów do judo marki Uone występujących bez worka w zestawie. Jednakże teraz podczas globalnej pandemii COVID-19 być może nabierze ona zupełnie nowego sensu. Otóż judogi w gramaturze 350GSM i rozmiarach 110, 120, 130, 140 oraz 150cm można nabyć w zupełnie niższych cenach. Odpowiednio za 79, 89, 99, 109 oraz 119 PLN brutto. Być może ktoś z Państwa potrzebuje najwyższej jakości stroju do judo dla swojej pociechy w nieco obniżonej cenie.

Pewnie wielu z was zapyta skąd ta niższa cena. Wynika ona z braku worka w zestawie, ponieważ są to stroje do judo z naszej pierwszej partii produkcyjnej. Promocyjna cena jest również następstwem zawyżonej rozmiarówki. Tak więc kupując te judogi koniecznie sprawdźcie koszyk rozmiarów dostępny w galerii zdjęć. Judogi te wypadają o rozmiar, a nawet półtora rozmiaru większe ale to stanowi również dodatkową oszczędność dla Twojego portfela, prawda? Podsumowując, oprócz dwóch wyżej wspomnianych różnic w odniesieniu do najnowszych modeli judogi te nie różnią się niczym. Tak pod względem materiału jak i najwyższej jakości wykonania.

Ilość judog jest ograniczona także nie czekaj i zamów swojemu dziecku judogę najwyższej jakości w cenie strojów dostępnych w markecie.

P.S.

Na dzień 6.11.2020r. judogi w rozmiarze 110cm zostały tylko dwie, judog w rozmiarze 150cm pozostało zaledwie dwadzieścia jeden…

Przewiń do góry