Promocja na judogi marki Uone!!!

W zasadzie już od pewnego czasu trwa akcja wyprzedażowa strojów do judo marki Uone występujących bez worka w zestawie. Jednakże teraz podczas globalnej pandemii COVID-19 być może nabierze ona zupełnie nowego sensu. Otóż judogi w gramaturze 350GSM i rozmiarach 110, 120, 130, 140 oraz 150cm można nabyć w zupełnie niższych cenach. Odpowiednio za 79, 89, 99, 109 oraz 119 PLN brutto. Być może ktoś z Państwa potrzebuje najwyższej jakości stroju do judo dla swojej pociechy w nieco obniżonej cenie.

Pewnie wielu z was zapyta skąd ta niższa cena. Wynika ona z braku worka w zestawie, ponieważ są to stroje do judo z naszej pierwszej partii produkcyjnej. Promocyjna cena jest również następstwem zawyżonej rozmiarówki. Tak więc kupując te judogi koniecznie sprawdźcie koszyk rozmiarów dostępny w galerii zdjęć. Judogi te wypadają o rozmiar, a nawet półtora rozmiaru większe ale to stanowi również dodatkową oszczędność dla Twojego portfela, prawda? Podsumowując, oprócz dwóch wyżej wspomnianych różnic w odniesieniu do najnowszych modeli judogi te nie różnią się niczym. Tak pod względem materiału jak i najwyższej jakości wykonania.

Ilość judog jest ograniczona także nie czekaj i zamów swojemu dziecku judogę najwyższej jakości w cenie strojów dostępnych w markecie.

P.S.

Na dzień 6.11.2020r. judogi w rozmiarze 110cm zostały tylko dwie, judog w rozmiarze 150cm pozostało zaledwie dwadzieścia jeden…

Judogi polecane przez Mistrza Świata Krzysztofa Wiłkomirskiego

Szukasz wyjątkowej judogi? Czegoś co wyróżni Cię na treningu i dodatkowo wytrzyma wielokrotne trudy treningów czy obozów? Dobrze trafiłeś - Uone to judogi polecane przez Mistrza Świata i brązowego medalistę ...
Judogi polecane przez Krzysztofa Wiłkomirskiego
Judogi polecane Hato Judo

Najlepsze judogi od marki Uone

Poszukujesz stroju do judo na zawody? A może Twoja pociecha idzie na pierwszy trening i chciałbyś zakupić strój idealny dla dziecka? Nie musisz szukać dalej! Wejdź do naszego sklepu i sprawdź najlepsze judogi od marki Uone! Co sprawia że są najlepsze? Cóż…
Najlepsze judogi dla klubów judo-Kolorowe judogi
Biała judogi czy niebieska judogi

Najtańsze judogi marki Uone

Twoja pociecha oznajmiła, że chce rozpocząć treningi judo. Pierwsze treningi wyglądały obiecująco, trzeba więc zacząć myśleć o kupnie stroju do judo. Przeglądając oferty dostępne w internecie zauważyłeś, że judogi są niestety droższe niż można by się tego spodziewać?
Najtańsze judogi marki Uone
Judogi tabela rozmiarów

Jak wybrać judogi

Zaczynasz treningi judo i stoisz przed pierwszym dylematem: jak wybrać judogi idealną dla Ciebie? Opcji jest wiele, co tylko powoduje większy mętlik w głowie. Marka Uone śpieszy z pomocą! W tym artykule opiszemy krótko kilka aspektów na które należy zwrócić uwagę podczas zakupu pierwszego stroju do judo.
Jak wybrać judogi
Najlepsze judogi dla klubów judo-Kolorowe judogi

Judogi Adidas vs Uone

Szukasz stroju do judo na treningi lub zawody? Na rynku dostępnych jest wiele opcji a ty nie wiesz która marka jest najlepsza dla Ciebie? W tym krótkim artykule dowiesz się czym judogi marki Adidas różnią się od judog marki Uone! Zapraszamy do lektury!
Judogi adidas vs uone
Judogi adidas vs uone
Przewiń na górę