Przeszkody do paintball

Pompowane przeszkody do paintball wykonane z PVC.

Pompowane przeszkody do paintball z PVC marki Uone to doskonałe rozwiązanie dla entuzjastów tej sportowej rywalizacji. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, zapewniają trwałość i bezpieczeństwo podczas gry. Ich pompowany design sprawia, że są łatwe w transporcie i przechowywaniu, co czyni je idealnymi zarówno do użytku na zewnątrz, jak i wewnątrz.

Oferują różnorodne kształty i rozmiary, pozwalając na tworzenie różnorodnych scenariuszy gry i dodając ekscytujące elementy taktyczne. Bezpieczne, przenośne i funkcjonalne – pompowane tory przeszkód do paintball z PVC marki Uone to niezbędny element wyposażenia dla każdego miłośnika tego sportu.

Nie czekaj i zobacz naszą ofertę!

Wyświetlanie jednego wyniku

Pompowane przeszkody do paintball Pompowane przeszkody do paintball
35,199.00  brutto

Gamę pompowanych przeszkód do paintball marki Uone tworzy kilkadziesiąt elementów. Jeśli Ty też chciałbyś zbudować swój tor do paintball to zapoznaj się z Naszą ofertą. Oprócz 2 lat gwarancji dajemy możliwość pełnej personalizacji produktu, nawet stworzenia wspólnie nowego kształtu. Kilkadziesiąt dostępnych przeszkód stwarza możliwość skomponowania kilku tysięcy zestawów. Nie czekaj i znajdź już teraz swój wymarzony.

X