Przygotowania SUP do sezonu 2021

Zgodnie ze słowami przeboju Czesława Niemena „Dziwny jest ten świat” chciałoby się powiedzieć, że dziwny, a nawet szalony był sezon 2020, ponieważ jeszcze przed 3 – 4 miesiącami wydawać by się mogło, że popyt na produkty sportowe będzie fatalny, a my zamiast przynajmniej utrzymać poziom rozwoju z roku 2019 znajdziemy się w głębokiej recesji… Paradoksalnie pomimo wszechobecnego COVID-19 popyt na sporty indywidualne, tym bardziej te wykonywane na świeżym powietrzu znacznie wzrósł, również dzięki pozostaniu większości polaków w kraju. Ze względu na ten fakt, pod koniec sierpnia, tak więc w trakcie sezonu z tylko 8 nowymi deskami na stanie magazynowym rozpoczynamy przygotowania do kolejnej kampanii – 2021. Dzięki w/w czynnikom przygotowania te mamy nadzieje przebiegną w pełni profesjonalnie i już późną jesienią 2020 roku zaprezentujemy Państwu całą kolekcje sprzętu sup na rok 2021. Wychodząc jednakże naprzeciw Państwa oczekiwaniom i wiedząc, że jesteście ciekawi co zaskoczy was, fanatyków marki Uone w nowym roku uchylimy wam już teraz nieco rąbka tajemnicy. Ogólny bilans nowych desek, które pojawią się pod marką Uone oraz Super wyniesie najprawdopodobniej 3. Z pewnością wprowadzimy do oferty nowy budżetowy model Super będący nie dużą touringową deską sup o długości ca. 3.50m oraz szerokości 0.80m. Będzie to model przeznaczony dla mężczyzn oraz supowiczów, którzy lubują się w dłuższych wycieczkach. Model Super 10’6” nie zmieni swojego kształtu ani grafiki, która została przyjęta z uznaniem, jednakże deski sup sprzedawane pod marką Super otrzymają do zestawu nową, bardziej wydajną i lepszej jakości pompkę oraz całkowicie nowe i mocniejsze wiosło aluminiowe, a także nowe grafiki na plecaku, smyczce i wcześniej wymienionych dwóch akcesoriach!

Deski marki Super

Wychodząc jednakże naprzeciw Państwa oczekiwaniom i wiedząc, że jesteście ciekawi co zaskoczy was, fanatyków marki Uone w nowym roku uchylimy wam już teraz nieco rąbka tajemnicy. Ogólny bilans nowych desek, które pojawią się pod marką Uone oraz Super wyniesie najprawdopodobniej 3. Z pewnością wprowadzimy do oferty nowy budżetowy model Super będący nie dużą touringową deską sup o długości ca. 3.50m oraz szerokości 0.80m. Będzie to model przeznaczony dla mężczyzn oraz supowiczów, którzy lubują się w dłuższych wycieczkach. Model Super 10’6” nie zmieni swojego kształtu ani grafiki, która została przyjęta z uznaniem, jednakże deski sup sprzedawane pod marką Super otrzymają do zestawu nową, bardziej wydajną i lepszej jakości pompkę oraz całkowicie nowe i mocniejsze wiosło aluminiowe, a także nowe grafiki na plecaku, smyczce i wcześniej wymienionych dwóch akcesoriach!

Przygotowania sup i zmiany w marce Uone

Ciekawi jesteście co zostanie zmienione w przypadku naszych topowych desek sup marki Uone? Otóż tutaj wciąż myślimy nad zmianami, aczkolwiek wycofany z produkcji na 100% zostanie kolejny i przedostatni zielony model Uone – Compact 12’6”. Deska ta zostanie zastąpiona mniejszą konstrukcją dla dzieci – jeszcze lżejszą i skonstruowaną specjalnie pod najmniejszych milusińskich biorących udział w wyścigach. Model Wanderer 13’2” oraz Viper, a także Gigantic nie zmienią znacząco swoich wymiarów oraz designu. Deska Versatile zostanie odświeżona o nową szatę graficzną, podobnie jak deska Windsurf, którą postaramy się podrasować. Wprowadzimy prawdopodobnie również trochę większego i bardziej touringowego brata deski Versatile – alternatywę dla nowego modelu super, aczkolwiek w wyższej jakości bo sygnowaną marką Uone.

Co do akcesorii dołączanych do desek sup marki Uone, z pewnością zmianie nie ulegnie design oraz układ plecaka, który nie tylko naszym skromnym zdaniem jest bardzo dobry. Jednakże wiosło zmieni materiał, z którego powstanie z dotychczasowego aluminium na włókno szklane z jednoczesnym zachowaniem tej samej, sprawdzonej przez lata łopaty i designu z sezonu 2020. Zachowane zostaną również pompka bravo model super oraz leash marki Uone, a także giętkie płetwy stabilizujące dołączane do desek marki Uone.

Więcej szczegółow i konkretne projekty przedstawimy wam do końca tego roku o ile kolejne nadzwyczajne okoliczności nie pokrzyżują naszych planów na sezon 2021.

Trzymajcie się ciepło i uważajcie na siebie

Deska SUP: ranking 5 najczęstszych uszkodzeń

Kupiłeś deskę SUP i wybierasz się na pierwszy spływ? Próbujesz napompować SUPa, a tu psikus! Powietrze ucieka bokiem! Co się stało i dlaczego? Jak można tego uniknąć? Poniżej prezentujemy – ranking 5 najczęstszych uszkodzeń deski sup. Przeczytaj i dowiedz się więcej!
Deska SUP ranking uszkodzeń
Deska SUP ranking najczęstszych uszkodzeń

Jak przechować deskę SUP zimą?

Kiedy liście żółkną i spadają z drzew, a wraz z nimi temperatury, wiesz, że zima już tuż tuż. Wraz z rozpoczęciem zimy kończy się też sezon na pływanie na deskach SUP. Może więc zastanawiasz się - jak poprawnie przechowywać deskę SUP zimą? Istnieje parę dość oczywistych opcji, jednak warto poczytać…
Jak przechować deskę SUP zimą
Jak przechować deskę SUP

Deska SUP – instrukcja jak przygotować się do pływania

Jesteś przed pierwszym treningiem na SUPie w życiu, ale nie wiesz od czego zacząć? Pierwsze przygotowanie deski SUP może być nieco przytłaczające. Poniższa instrukcja pomoże Ci przebrnąć przez pierwsze pompowanie bez żadnych problemów!
Deska SUP instrukcja obsługi
Deska SUP instrukcja składania

Najlżejsze deski SUP – czy są lepsze?

Wakacje nadchodzą, wyjeżdżasz nad wodę na tydzień albo dwa. Możliwe, że wylatujesz samolotem do ciepłych krajów – w takim przypadku, kombinujesz jak najbardziej ograniczyć wagę bagażu. Zagwostką pozostaje twoja pompowana deska SUP: mimo iż zdecydowanie prostsza i lżejsza od twardych modeli...
Najlżejsze deski SUP

Polski producent desek SUP

Zastanawiasz się gdzie zakupić swoją pierwszą deskę SUP? Na rynku dostępnych jest wiele modeli ale Ty szukasz czegoś od rodzimego producenta? Dobrze trafiłeś! Marka Uone to polski producent desek SUP i innego sprzętu sportowego! Chcesz dowiedzieć się więcej? Skąd wzięła się nazwa naszej marki?
Polski producent desek SUP
Polska marka
Przewiń na górę