Przyszłość desek sup w Polsce

Utrzymywanie równowagi to nie jedyny wspólny mianownik pomiędzy jazdą na rowerze a pływaniem na desce Sup. Co jeszcze je łączy? Jaka będzie przyszłość desek sup w Polsce? Jak standup paddle boarding będzie wyglądał za 3 – 4 lata?

Pływanie na desce sup ma ogromny potencjał do stania się najbardziej znanym oraz powszechnym sposobem przemieszczania się po wodzie. Wielu z was nurtuje pewnie pytanie dlaczego? Dlatego w tym wpisie pozwolimy pokrótce wyjaśnić tę kwestię. Jak wiadomo do pływania na desce sup tak jak do jazdy na rowerze nie potrzeba wiatru – który jest wymagany w przypadku windsurfingu czy kitesurfingu. Nie potrzeba również wysokich fal jak w przypadku surfingu. Wystarczy tylko sama deska, ładna pogoda i nieco dobrych chęci do rozpoczęcia swojego treningu. 

Oczywiście są ludzie, którzy powiedzą, że w Polsce nie ma warunków do pływania na desce sup. Na taką tezę też znajdzie się kontrargument, a mianowicie do treningu na desce sup nie potrzeba głębokich akwenów wodnych. Deska ma kilka centymetrów zanurzenia, a w samych okolicach Poznania jest co najmniej kilkanaście jezior, rzek, stawów oraz innych cieków wodnych nadających się do eksplorowania, nie wliczając basenów. Zatem nie zwlekaj, bądź prekursorem i wskakuj na swoją deskę Sup.

Do zobaczenia na wodzie!

Zespół Uone.

Deska SUP: ranking 5 najczęstszych uszkodzeń

Kupiłeś deskę SUP i wybierasz się na pierwszy spływ? Próbujesz napompować SUPa, a tu psikus! Powietrze ucieka bokiem! Co się stało i dlaczego? Jak można tego uniknąć? Poniżej prezentujemy – ranking 5 najczęstszych uszkodzeń deski sup. Przeczytaj i dowiedz się więcej!
Deska SUP ranking uszkodzeń
Deska SUP ranking najczęstszych uszkodzeń

Jak przechować deskę SUP zimą?

Kiedy liście żółkną i spadają z drzew, a wraz z nimi temperatury, wiesz, że zima już tuż tuż. Wraz z rozpoczęciem zimy kończy się też sezon na pływanie na deskach SUP. Może więc zastanawiasz się - jak poprawnie przechowywać deskę SUP zimą? Istnieje parę dość oczywistych opcji, jednak warto poczytać…
Jak przechować deskę SUP zimą
Jak przechować deskę SUP

Judogi polecane przez Mistrza Świata Krzysztofa Wiłkomirskiego

Szukasz wyjątkowej judogi? Czegoś co wyróżni Cię na treningu i dodatkowo wytrzyma wielokrotne trudy treningów czy obozów? Dobrze trafiłeś - Uone to judogi polecane przez Mistrza Świata i brązowego medalistę ...
Judogi polecane przez Krzysztofa Wiłkomirskiego
Judogi polecane Hato Judo

Najlepsze judogi od marki Uone

Poszukujesz stroju do judo na zawody? A może Twoja pociecha idzie na pierwszy trening i chciałbyś zakupić strój idealny dla dziecka? Nie musisz szukać dalej! Wejdź do naszego sklepu i sprawdź najlepsze judogi od marki Uone! Co sprawia że są najlepsze? Cóż…
Najlepsze judogi dla klubów judo-Kolorowe judogi
Biała judogi czy niebieska judogi

Najtańsze judogi marki Uone

Twoja pociecha oznajmiła, że chce rozpocząć treningi judo. Pierwsze treningi wyglądały obiecująco, trzeba więc zacząć myśleć o kupnie stroju do judo. Przeglądając oferty dostępne w internecie zauważyłeś, że judogi są niestety droższe niż można by się tego spodziewać?
Najtańsze judogi marki Uone
Judogi tabela rozmiarów
Przewiń na górę