CiekawostkiRowery elektryczne

Rower elektryczny – leasing własnego elektryka!

Rower elektryczny leasing

Rowery elektryczne to świetne lecz nierzadko drogie rozwiązanie dla wielu z nas. Może marzysz o własnym modelu od dawna ale bariera finansowa jest nie do przeskoczenia. A co jeśli powiedzielibyśmy Ci, że u nas jest to możliwe? Nie wierzysz? Dowiedz się więc jak możesz wziąć swój własny rower elektryczny w leasing!

Dlaczego leasing (wynajem z wykupem)?

Może wciąż nie jesteś zbyt przekonany: po co brać rower w leasing? Pozwól, że spróbujemy Cię przekonać.

Leasing to świetna opcja dla osób które chciałby zakupić swój własny model pedelca ale wyłożenie jednorazowej opłaty pokrywającej cenę całkowitą wymarzonego modelu może być zbyt dużym obciążeniem. Leasing daje możliwości podzielenia kosztów zakupu, bez konieczności brania kredytu. Oznacza to, iż niejako „wynajmujesz” rower jednocześnie opłacając go swoistymi, regularnymi ratami. Jakiej wysokości są to raty i ile musisz ich opłacić? To już zależy od konkretnego producenta i konkretnej marki.

Warto jednak nadmienić, że wzięty w leasing rower możesz w każdej chwili zwrócić (za wcześniejszą zgodą leasingodawcy) lub wykupić, jeśli rower spodobał Ci się na tyle, że chcesz stać się jego właścicielem.

Jak wynajmiesz u nas rower w swoistym leasingu?

Jak opcja leasingu, albo inaczej mówiąc wynajmu z wykupem wygląda u nas? Jeśli kupowałeś już u nas deski Sup, możliwe że jesteś obeznany z całą procedurą. Jeśli nie, nie przejmuj się! Już wyjaśniamy!

Decydując się na dany model naszego ebike, masz dwie opcje do wyboru podczas zakupu: zakup lub wynajem z wykupem (50%/50%). Pierwsza opcja jest jasna – od razu opłacasz 100% sumy zakupu roweru elektrycznego. W drugim wypadku wybierasz naszą opcję leasingową, w której wpierw opłacasz 50% kosztu zakupu roweru, a my wysyłamy na Twojego maila umowę wynajmu, w której określamy okres wynajmu (zwyczajowo od początku maja do początku października), warunki oraz termin w którym musisz dokonać wpłaty drugiej połowy ceny roweru. Wypróbowałeś nasz rower i nie chcesz jednak wykupić go na własność? Wystarczy, że poinformujesz nas o tym telefonicznie lub mailowo i zgodnie z umową będziesz mógł go odesłać (lub przywieźć osobiście) z powrotem do nas! Co ważne cała procedura nie jest oprocentowana.

Podsumowanie

Jak widzisz, wynajem własnego pedelca z opcją wykupu może być świetnym sposobem na sfinansowanie zakupu elektrycznego roweru, nad którego zakupem zastanawiałeś się od dłuższego czasu. Jeśli więc byłbyś zainteresowany takim właśnie leasingiem, wybierz model który Cię interesuje i napisz do nas na: uone@road24.pl

Możesz też skontaktować się z nami przez facebooka, twittera bądź instagrama.

P.S.

Niebawem włączymy przy współpracy z bankiem ING S.A. klasyczną formę leasingu dostępną na rowery elektryczne dla klientów biznesowych J Więcej niedługo….

Podobne artykuły

X