CiekawostkiRowery elektryczne

Rowery elektryczne – Poznań i nie tylko!

Rowery elektryczne – Poznań i nie tylko!

Interesują Cię rowery elektryczne? Poznań i okolice to Twoje rejony? Szukasz jednośladu w jakości Premium, który posłuży Ci długie lata?

Marka Uone zaprasza! Chcesz wiedzieć więcej?

Czytaj dalej!

Marka Uone – producent sprzętu sportowego

Możliwe, że kojarzysz nas głównie jako „tych od desek SUP”. Rzeczywiście, nasza przygoda rozpoczęła się od produkcji i sprzedaży pompowanych desek do Standup paddleboardingu. Jednak krótko potem rozszerzyliśmy nasze portfolio o pompowane wodne place zabaw, przeszkody do paintballa, łodzie RIB oraz stroje do sztuk walki – judogi.

W tym roku (2023) postanowiliśmy zrobić kolejny krok naprzód i poszerzyć naszą ofertę o kolejną nowość –rowery elektryczne! Kierunek zupełnie odmienny niż dotychczas, jednakże jesteśmy pewni, że także w jednośladach nasi klienci będą mogli cieszyć się legendarną jakością i najlepszą obsługą klienta w rozsądnej cenie!

Jakie dokładnie rowery u nas znajdziesz?

Ponieważ chcieliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów – zarówno tych zaprawionych w rowerowych wojażach jak i kompletnych nowicjuszy, klientów indywidualnych czy biznesowych, postanowiliśmy, iż nasza oferta musi te oczekiwania odzwierciedlać.

Dlatego też znajdziesz u nas zarówno modele rowerów elektrycznych miejskich takich jak (Smart) lub miejsko-trekingowych na szerszej oponie jak (City-L), a także modele do długich wypraw i jazdy wyczynowej (All-terrain i MTB). Zajdziesz też jeden model do przewozu towarów lub jako środek transportu dla Ciebie i Twoich dzieci (Uone Cargo)!

Wszystkie nasze rowery wyposażone są w podzespoły mechaniczne i elektryczne znanych i renomowanych marek, dzięki którym będziesz cieszył się bezproblemową jazdą przez długie, długie lata. Chcesz zobaczyć czy któryś z modeli jest dla Ciebie? Zajrzyj do naszego sklepu internetowego!

Gdzie możesz nas znaleźć?

A co jeśli chciałbyś przyjechać osobiście żeby zobaczyć nasze rowery elektryczne? Nie ma problemu! Nasz sklep mieści się w Poznaniu, na ulicy Strzeszyńskiej 30. Zapraszamy zarówno samych Poznaniaków jak i osoby przyjezdne z najodleglejszych zakątków Polski!  Przyjmiemy każdego z szerokim uśmiechem oraz bardzo dobrą kawą!

Podsumowanie

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych rowerów elektrycznych, serdecznie zapraszamy do Poznania, żebyś osobiście mógł obejrzeć nasze modele elektryków! Jeśli jednak nie jesteś wstanie pojawić się u nas osobiście zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego oraz do kontaktu z nami przez maila: uone@road24.pl

Możesz też skontaktować się z nami przez facebooka, twittera bądź instagrama.

Podobne artykuły

X