Wyszukiwarka

Deski sup

 

Deski SUP Uone

Deski sup marki Uone tworzy szeroka gama modeli na każdą okazję. Pompowane jednostki Uone charakteryzuje wysoka mobilność i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej twardości. Deski SUP marki Uone to sprzęt o najlepszym stosunku jakości do ceny, co więcej to produkt który pomimo tego, że mieści się w małym plecaku potrafi dostarczyć ogromny pakiet atrakcji. Wybierz własny model i pływaj z Nami!

 

Judogi, stroje do judo

 

Judogi Uone

Stroje do judo to najwyższej jakości sprzęt dla młodych adeptów Naszej ukochanej sztuki walki. Judo to korzenie naszego związku ze sportem. To miłość do judo zaszczepiła w Nas miłość do sportu, co pchnęło Nas do wprowadzenia własnej marki sprzętu sportowego na rynek. Przy tworzeniu Naszych judog wkładamy całe Nasze serce i dotychczasową wiedzę w myśl sentencji, która stale Nam towarzyszy: "Judo to nie tylko sztuka walki, lecz podstawowa zasada ludzkiego zachowania. Jest błędem sądzić, że judo kończy się na macie"

 

Łodzie hybrydowe typu RIB

 

Łodzie RIB Uone

Łodzie hybrydowe RIB podobnie jak deski sup i inne produkty marki Uone to najwyższa jakość w rozsądnej cenie. Wszystkie łodzie wykonywane są ręcznie ze szwajcarską precyzją, a przed wprowadzeniem na rynek przechodzą rygorystyczne testy jakościowe. Łodzie hybrydowe typu RIB tworzy szeroka gama modeli w długości od 290cm do 580cm. Wciąż pracujemy nad dłuższymi łodziami o czym z pewnością Państwa poinformujemy w razie sukcesu.

 

Pompowane wodne place zabaw

 

Parki wodne Uone

Ofertę pompowanych elementów nawodnych placów zabaw tworzy kilkadziesiąt elementów wyposażonych w certyfikat bezpieczeństwa TUV oraz spełniających rygorystyczną normę bezpieczeństwa EN-25649. Jeśli poszukujesz tego typu konstrukcji w formie zakupu, leasingu czy wynajmu to trafiłeś idealnie. Zajmiemy się wszystkim od A - Z wystarczy, że się z Nami skontaktujesz.

Serwis desek sup po sezonie

2020-12-03 11:15

Na dworze temperatury spadają poniżej zera i większość z nas zamienia lub myśli powoli o zmianie deski sup na deskę snowboardową…

Co zatem zrobić i jak poprawnie zaopiekować się swoją deską sup przed długim zimowym leżakowaniem?

Po pierwsze i najważniejsze tak jak po każdym użyciu, tym bardziej przed zimą powinieneś dokładnie ją wysuszyć i przechowywać w suchym miejscu. Leżakowanie mokrej i zwiniętej deski może spowodować uszkodzenia jej zgnicie i nieświeży zapach, a przetrzymywanie mokrej, napompowanej deski może przyczynić się do perforacji materiału ze względu na zamarzanie wody. Tak więc zawsze przechowuj swoją deskę w stanie suchym.

Deskę po sezonie proponujemy również poddać zabiegowi na myjni. Do dokładnego umycia możesz skorzystać z karchera na myjni samoobsługowej, włączając opcje mycie zasadnicze. Pamiętaj jednocześnie, że nie możesz zbliżać dyszy zbyt blisko deski, ponieważ znaczny strumień wody i ciśnienie mogą naruszyć konstrukcje Twojego supa. Deskę sup możesz też alternatywnie umyć na własnym ogrodzie przy użyciu zwykłego karchera pamiętając o odpowiedniej odległości pomiędzy dyszą a deską oraz używaniu do tego celu końcówki rozprowadzające strumień wody.

Oprócz samej deski zalecamy również zadbać o stan oraz sprawność wszelkich akcesorii, których używasz do pływania na swojej desce sup, a o konserwacji których nierzadko zapominasz podczas sezonu. Co ważne koniecznie rozbierz swoją pompkę i sprawdź stan uszczelek tak żeby nie zaskoczyły Cię one swoją destrukcją podczas wizyty nad jeziorem. Smarowanie tłoka smarem do silikonu i dbanie o jego czystość znacznie wydłuży żywotność samych uszczelek i jakość pompowania Twojej deski. Zadbaj również o stan swojego wiosła, smarując smarem zawiasy lub kulki służące łączeniu poszczególnych jego elementów. Sprawdź też czy Twoje wiosło posiada wszystkie zawleczki i pianki pomagające mu w utrzymywaniu się na wodzie. Dbaj też o swój plecak tak żeby nie uszkodzić go niepotrzebnie, ponieważ dobra torba umożliwia transport Twojej deski sup i chroni ją przed ewentualnymi uszkodzeniami.

Wracając do samej deski sup koniecznie sprawdź stan dokręcenia zaworu - to miejsce przez które może ulatniać się powietrze z Twojej deski, punkt który może być skrajnie niebezpieczny i spowodować wystrzał zaworu oraz zatonięcie Twojej jednostki. Czynność tą powinno sprawdzać się przed każdym pływaniem. Stan zaworu powinien zostać również sprawdzony wewnątrz, pod pokrywą zabezpieczającą. W przypadku pojawienia się ewentualnych rozszczelnień zaworu warto zaniechać dalszego używania sprzętu i koniecznie skontaktować się z serwisem desek sup lub sprzedawcą Twojego produktu - w myśl zasady bezpieczeństwo ponad wszystkim.

Kolejną istotną czynnością jest sprawdzenie ewentualnych zadziorów, rys czy ubytków materiału w Twojej desce sup. Pamiętaj, że niewinnie wyglądające uszkodzenia w kryzysowej sytuacji na wodzie mogą przysporzyć Ci nie lada problemów. Co ważne koniecznie sprawdź wszystkie łączenia materiału i szwy, ponieważ ich ewentualne rozszczelnienia lub rozklejenia w okresie letnim przy dużym nasłonecznieniu mogą się powiększać doprowadzając w ostateczności do wybuchu deski. Tak naprawialiśmy już deski z rozdarciami wielkości 60-70cm! Wyobraź sobie co się stanie z Twoją deską przy takim wybuchu na wodzie…

Czas na trochę autoreklamy! Jeżeli Twoja deska lub akcesoria noszą znamiona znacznego zużycia, nieszczelności czy uszkodzeń, z którymi nie jesteś w stanie sam sobie poradzić to zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu, na którym naprawiamy wszelkie nieszczelności i niedogodności w pompowanych deskach sup i ich akcesoriach:

https://u1.net.pl/serwis-desek-sup-by-uone,27.html

Marka Uone działa na rynku od 2016 roku, a ogólnodostępny serwis zapoczątkowaliśmy w roku 2019. Przesyłając nam swoją deskę z wiosłem możesz być spokojny, ponieważ oprócz promocji własnej marki zależy nam na wszechstronnej promocji dyscypliny sup. Tak więc o ile tylko będzie to możliwe przywrócimy Twoją deskę to stanu używalności.

Serwis desek sup po sezonie - Galeria 4

serwis desek sup

serwis desek sup

serwis pompowanych desek sup

serwis pompowanych desek sup

serwis pływającego sprzętu pompowanego

serwis pływającego sprzętu pompowanego

naprawa pompowanych desek sup

naprawa pompowanych desek sup