CiekawostkiNowościRowery elektryczne

Serwis rowerów elektrycznych w Poznaniu – Uone zaprasza!

Serwis rowerów elektrycznych w Poznaniu – Uone zaprasza!

Serwis rowerów elektrycznych to miejsce, gdzie pasjonaci jazdy na dwóch kółkach znajdą fachową pomoc w utrzymaniu i naprawie swojego pojazdu. W Poznaniu istnieje wiele takich miejsc. Już od tego roku, do tego grona dołączamy także my!

Chcesz dowiedzieć się więcej co i jak?

Czytaj dalej!

O marce Uone

Zapewne kojarzysz nas głównie jako producentów sprzętu do sportu wodnych. Może widziałeś na którejś z polskich plaż supowiczów pływających na naszych deskach SUP? A może odwiedziłeś jedno z wielu jezior, na którym zainstalowane są nasze wodne place zabaw? Mogłeś też o nas usłyszeć posyłając swoją pociechę na treningi judo – w końcu jesteśmy też producentem tradycyjnych i kolorowych strojów do judo dla dzieci.

W tym roku jednak, do naszego asortymentu wkracza także zupełna nowinka: rowery elektryczne! Ponieważ startujemy z ich produkcją pod własnym brandem, jako marka premium chcemy zagwarantować opiekę nad klientem także po dokonaniu zakupu! Co to oznacza? To, że wprowadzamy również własny serwis, oferujący kompleksowe usługi z zakresu naprawy, konserwacji i doradztwa w dziedzinie elektrycznych jak i tych klasycznych jednośladów. Serwis rowerów elektrycznych i klasycznych w Poznaniu marki Uone to miejsce, w którym klienci będą mogą liczyć na profesjonalną i szybką pomoc, niezależnie od stopnia skomplikowania usterki czy modelu roweru. Oczywiście przyjmiemy nie tylko nasze rowery, ale każdy rower elektryczny i klasyczny wymagający naprawy!

Profesjonalna obsługa klienta

Jednym z największych atutów serwisu rowerów elektrycznych Uone jest profesjonalna i przyjazna klientowi obsługa. Personel serwisu obejmuje doświadczonych specjalistów w dziedzinie jednośladów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doradzą klientom najlepszy sposób konserwacji i naprawy rowerów.

Jak w ogóle działa nasz serwis? Możesz przyjść bezpośrednio do naszej siedziby znajdującej się na ul. Strzeszyńskiej 30 w Poznaniu ze swoim jednośladem, lub napisać na naszego maila. Odpowiemy na każde pytanie, doradzimy w jaki sposób najlepiej rozwiązać istniejące w pedelu lub rowerze problemy oraz wycenimy zakres wykonywanych usług. Każdy klient, który odwiedza serwis, może liczyć na indywidualne podejście i kompleksową obsługę, a także na szybki czas realizacji usługi. Co więcej jako jedni z nielicznych na terenie Poznania możemy odebrać i dowieźć Twój rower z powrotem do Ciebie po wykonanym serwisie – tak więc od teraz nie musisz tracić czasu i sił na dostarczenie roweru do serwisu!

Jakie usługi oferujemy?

Absolutnie każdą (w zakresie napraw rowerów). Jak więc widzisz jest ich dość sporo! Są to m.in.:

-Diagnostyka i naprawa silnika

-Wymiana baterii i akumulatorów

-Wymianę opon i dętek

-Regulacja hamulców i przerzutek

-Konserwacja i serwisowanie systemów elektrycznych

-Instalacja dodatkowych akcesoriów itd.

Wszystkie usługi wykonywane są z najwyższą starannością także gwarantujemy sprawną i dokładną naprawę Twojego pojazdu.

Cena usług

Wielu klientów zastanawia się, ile kosztuje serwis rowerów klasycznych, a tym bardziej elektrycznych. Cena usług zależy od rodzaju naprawy oraz modelu roweru. Ze względu na elektrykę, koszt naprawy pedelca zazwyczaj jest wyższy niż naprawa klasycznego roweru! Serwis Uone oferuje jednak konkurencyjne ceny oraz przystępne pakiety serwisowe, które pozwalają klientom na regularną konserwację i wymianę części. Jeśli nie jesteś pewien ile wyniesie Cię dana usługa, skontaktuj się z nami – dokonamy wstępnej wyceny!

Współpraca z marką Uone

Nie posiadasz jeszcze elektryka którego mógłbyś naprawić, ale jesteś zainteresowany kupnem własnego jednośladu? Dobrze trafiłeś! Marka Uone to miejsce, w którym uzyskasz informacje na temat najnowszych modeli produkowanych przez nas rowerów elektrycznych, a także skorzystasz z atrakcyjnych ofert na ich zakup. Skontaktuj się z nami, a uzyskasz najnowsze informacje na temat technologii i trendów w dziedzinie rowerów elektrycznych!

Podsumowanie

Jak więc widzisz, w tym roku czeka nas wiele nowości. Nie tylko ruszyliśmy z własną linią e-bike’ów, ale otwieramy także własny serwis rowerów elektrycznych i klasycznych w Poznaniu! Jesteśmy miejscem, w którym pasjonaci jazdy na dwóch kółkach znajdą profesjonalną i szybką pomoc w utrzymaniu i naprawie swojego pojazdu. Zapewnimy kompleksową obsługę , konkurencyjne ceny oraz szybki powrót na swoje ukochane dwa kółka po wykonanym serwisie!

Chcesz wiedzieć więcej? Masz rower elektryczny bądź klasyczny w którym coś chrobocze? A może po prostu chcesz dokonać przeglądu? Przyjedź do nas, lub napisz na naszego maila: uone@road24.pl.

Znajdziesz nas też na Allegro, facebooku, twitterze i instagramie!

Podobne artykuły

X