CiekawostkiRowery elektryczne

Serwis rowerowy w Poznaniu by Uone – mobilne dostawy i odbiory!

Serwis rowerowy w Poznaniu by Uone – mobilne dostawy i odbiory!

Twój rower odmawia posłuszeństwa, a nie masz czasu pojechać do serwisu? Nic straconego! Jeśli tylko mieszkasz na terenie miasta Poznań, przyjedziemy po Twój rower osobiście!

Jak dokładnie działa nasz serwis rowerowy w Poznaniu? Dowiedz się czytając ten krótki artykuł!

Na czym to polega?

Nasze usługi opieramy na jakości i wielu innych rzeczach, ale przede wszystkim – Twoim komforcie! Jeśli Twój rower wymaga naprawy, chciałbyś zamontować lub wymienić jego niektóre elementy, zapraszamy do serwisu by Uone! Szybko i sprawnie rozprawimy się z największymi wyzwaniami jakie stawi przed nami Twój jednoślad!

Jak możesz do nas trafić? Na wiele sposobów. Przede wszystkich możesz przyjść do nas osobiście, odwiedzając na w naszej siedzibie na ul. Strzeszyńskiej 30 w Poznaniu. W ten sposób od razu przyjrzymy się problemowi, który trapi Twój rower. Możesz też wcześniej skonsultować się z nami telefonicznie bądź mailowo, opisując nam zakres potrzebnych napraw i  regulacji. Wówczas, pisząc do nas mailowo uzyskasz wycenę wszystkich potrzebnych usług!

A co jeśli nie masz czasu żeby przyjść do nas osobiście ze swoim rowerem, a sezon zbliża się wielkimi krokami? Jeśli mieszkasz na terenie Poznania, nie ma problemu! Napisz lub zadzwoń, podaj adres zamieszkania spod którego mielibyśmy odebrać Twój rower oraz datę, która najbardziej Ci odpowiada! Wtedy to my przyjedziemy do Ciebie!

Nasz serwis działa też w drugą stronę – zawiozłeś rower osobiście, ale nie masz czasu go odebrać? Daj znać, podaj lokalizację i czas, a my przywieziemy naprawiony pojazd do Ciebie!

Dostawę i odbiór załatwimy wygodnie i szybko, a przede wszystkim – bez dodatkowych opłat!

Podsumowanie

Jeśli mieszkasz na terenie Poznania i nie masz czasu jechać do serwisu rowerowego osobiście, Uone przybywa z pomocą! Skontaktuj się nami telefonicznie przez numer: 881 576 076 lub mailowo przez adres: uone@road24.pl.

Znajdziesz nas też na Allegro, facebooku, twitterze i instagramie!

Podobne artykuły

X