Siedzisko do Deski SUP

199.00  brutto

Siedzisko do deski SUP to fantastyczne rozwiązanie, jeśli chciałbyś zmienić swoją deskę w kajak i wygodnie usiąść podczas pływania to trafiłeś idealnie. Siedzisko mocuje się na cztery oczka d-ring, które możesz zakupić również u Nas!

Loading...
Zamów wideo prezentację

Akcesoria:

Parametry siedziska do Deski SUP:

  • Materiał: neopren + usztywnienie
  • Sposób montażu: karabinki wpinane w oczka deski
  • Gwarancja: 2 lat
  • Waga: 1kg
Opis

Opis

Siedzisko do Deski SUP

Nuży Cię ciągłe stanie podczas pływania na desce SUP? Chciałbyś spokojnie usiąść i oprzeć zmęczone plecy? To akcesorium jest właśnie dla Ciebie! Siedzisko do deski SUP to niezwykle przydatny dodatek dla miłośników sportów wodnych. Zapewnia wygodne miejsce do odpoczynku i relaksu podczas pływania na desce i szybko zamieni Twojego SUPa w prowizoryczny kajak. Dzięki ergonomicznemu projektowi i wytrzymałym materiałom siedzisko zapewnia stabilność i komfort nawet podczas długotrwałego użytkowania. Jest łatwe do montażu i demontażu – wystarczy zapiąć je na 4 oczka typu d-ring, co pozwala sprawnie dostosować deskę SUP do własnych preferencji i potrzeb.

Siedzisko jest regulowane, umożliwiając użytkownikowi wybór odpowiedniego kąta nachylenia oparcia. Może być także składane lub całkowicie demontowane, co ułatwia jego przechowywanie i transport. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów (neoprenu oraz usztywnień), siedzonko jest odporne na działanie wody, promieni słonecznych i warunków atmosferycznych, co gwarantuje jego trwałość i wytrzymałość.

Siedzenie do deski SUP to niezbędny element dla osób, które chcą cieszyć się komfortowym i relaksującym doświadczeniem na wodzie, zarówno w pozycji stojącej jak i siedzącej. Nie czekaj więc, i zainwestuj w ten SUPer dodatek abyś i Ty mógł poczuć pełen relaks na wodzie!

Nie posiadasz wystarczającej ilości oczek typu d-ring do montażu siedziska? Zgłoś się do nas! Za cenę oczka + cenę montażu zamienimy Towjego SUPa w pompowany kajak!

Parametry

Informacje dodatkowe

Waga

Materiał

Marka

Gwarancja

Stan

Grupa produktu

X