Tania deska sup od sklepu Uone?

Aloha!

Jeżeli kliknąłeś w ten wpis to zapewne zainteresuje Cię tania deska sup, którą postaramy się obiektywnie opisać w poniższym wpisie. W naszym portfolio mianem najbardziej korzystnej cenowo deski może pochwalić się model Super 10’6”, który jest deską typowo allroundową. Jej kształt wynika z naszych długoletnich doświadczeń z udanym modelem deski sup Uone – classic, którą model super odzwierciedla. Sup ten ma 320cm długości co przy 74cm szerokości oraz 15cm wysokości daje duży komfort pływania nawet w dwie osoby. 15cm wysokość sprawia, że deska lepiej utrzymuje swą sztywność, a co zarazem efektywność pływania w odróżnieniu od modeli o niższej wysokości – poniżej 15cm.

Deska sup marki Super 10’6” wykonana jest w technologii double layer. Tak więc na bokach znajdziemy podwójny materiał PVC, który wzmacnia oraz usztywnia całą konstrukcje. Pomimo niskiej ceny deskę można zakupić w bogatym zestawie ze smyczką bezpieczeństwa tzw. leashem, pompką jednostrefową aczkolwiek charakteryzującą się bardzo solidną wydajnością, trzyczęściowym i regulowanym wiosłem aluminiowym, plecakiem na deskę oraz płetwą stabilizującą w systemie click-in.

Deska super charakteryzuje się również przyjemną dla oka, kolorową grafiką.

Sprzęt ten charakteryzuje się również lekką wagą wynosząca ca. 9kg. Tak więc z jego ewentualnym przenoszeniem z pewnością poradzą sobie nasi najmniejsi milusińscy lub kobiety o mniejszej sile mięśni.

Na deskę sup marki Super otrzymujesz standardowo rok gwarancji.

Jeżeli poszukujesz tańszego sprzętu aczkolwiek chcesz dokonać zakupu od zaufanego dostawcy to z pewnością zainteresuje Cię wybranie modelu Super 10’6”.

P.S.

Jeżeli dobrze poszukasz to znajdziesz kody zniżkowe podmiotów z nami współpracujących umożliwiające zakup z dodatkowym, całkiem pokaźnym rabatem cenowym.

Do zobaczenia na wodzie!

Deska SUP – instrukcja jak przygotować się do pływania

Jesteś przed pierwszym treningiem na SUPie w życiu, ale nie wiesz od czego zacząć? Pierwsze przygotowanie deski SUP może być nieco przytłaczające. Poniższa instrukcja pomoże Ci przebrnąć przez pierwsze pompowanie bez żadnych problemów!
Deska SUP instrukcja obsługi
Deska SUP instrukcja składania

Najlżejsze deski SUP – czy są lepsze?

Wakacje nadchodzą, wyjeżdżasz nad wodę na tydzień albo dwa. Możliwe, że wylatujesz samolotem do ciepłych krajów – w takim przypadku, kombinujesz jak najbardziej ograniczyć wagę bagażu. Zagwostką pozostaje twoja pompowana deska SUP: mimo iż zdecydowanie prostsza i lżejsza od twardych modeli...
Najlżejsze deski SUP

Polski producent desek SUP

Zastanawiasz się gdzie zakupić swoją pierwszą deskę SUP? Na rynku dostępnych jest wiele modeli ale Ty szukasz czegoś od rodzimego producenta? Dobrze trafiłeś! Marka Uone to polski producent desek SUP i innego sprzętu sportowego! Chcesz dowiedzieć się więcej? Skąd wzięła się nazwa naszej marki?
Polski producent desek SUP
Polska marka

Deska SUP z psem

Nauka paddleboardingu z psem jest świetnym sposobem na wspólne cieszenie się świeżym powietrzem ze swoim włochatym przyjacielem. Jednakże zabranie najlepszego przyjaciela na deskę wcale nie jest takie proste, jakby się mogło wydawać – szczególnie, jeśli robisz to po raz pierwszy.
Deska SUP z psem
Pies na desce SUP

Deska SUP: Kup nową deskę – oddaj starą w rozliczeniu!

Twój stary sup uległ zniszczeniu? Szukasz czegoś nowego, a stary model chciałeś wyrzucić? Poczekaj! Nie warto zaśmiecać środowiska! Starą deskę przynieś do nas, a za dodatkową dopłatą wybierz zupełnie nowy model z marki Uone lub Super!
Deska SUP kup nową oddaj starą
Deska SUP kup nową oddaj starą
Przewiń na górę