Deski sup

Tania deska SUP od sklepu Uone?

Tania deska sup od sklepu Uone?

Aloha!

Jeżeli kliknąłeś w ten wpis to zapewne zainteresuje Cię tania deska sup, którą postaramy się obiektywnie opisać w poniższym wpisie. W naszym portfolio mianem najbardziej korzystnej cenowo deski może pochwalić się model Super 10’6”, który jest deską typowo allroundową. Jej kształt wynika z naszych długoletnich doświadczeń z udanym modelem deski sup Uone – classic, którą model super odzwierciedla. Sup ten ma 320cm długości co przy 74cm szerokości oraz 15cm wysokości daje duży komfort pływania nawet w dwie osoby. 15cm wysokość sprawia, że deska lepiej utrzymuje swą sztywność, a co zarazem efektywność pływania w odróżnieniu od modeli o niższej wysokości – poniżej 15cm.

Deska sup marki Super 10’6” wykonana jest w technologii double layer. Tak więc na bokach znajdziemy podwójny materiał PVC, który wzmacnia oraz usztywnia całą konstrukcje. Pomimo niskiej ceny deskę można zakupić w bogatym zestawie ze smyczką bezpieczeństwa tzw. leashem, pompką jednostrefową aczkolwiek charakteryzującą się bardzo solidną wydajnością, trzyczęściowym i regulowanym wiosłem aluminiowym, plecakiem na deskę oraz płetwą stabilizującą w systemie click-in.

Deska super charakteryzuje się również przyjemną dla oka, kolorową grafiką.

Sprzęt ten charakteryzuje się również lekką wagą wynosząca ca. 9kg. Tak więc z jego ewentualnym przenoszeniem z pewnością poradzą sobie nasi najmniejsi milusińscy lub kobiety o mniejszej sile mięśni.

Na deskę sup marki Super otrzymujesz standardowo rok gwarancji.

Jeżeli poszukujesz tańszego sprzętu aczkolwiek chcesz dokonać zakupu od zaufanego dostawcy to z pewnością zainteresuje Cię wybranie modelu Super 10’6”.

P.S.

Jeżeli dobrze poszukasz to znajdziesz kody zniżkowe podmiotów z nami współpracujących umożliwiające zakup z dodatkowym, całkiem pokaźnym rabatem cenowym.

Do zobaczenia na wodzie!

Podobne artykuły

X