Deski sup

Tania deska SUP od sklepu Uone?

Tania deska sup od sklepu Uone?

Aloha!

Jeżeli kliknąłeś w ten wpis to zapewne zainteresuje Cię tania deska sup, którą postaramy się obiektywnie opisać w poniższym wpisie. W naszym portfolio mianem najbardziej korzystnej cenowo deski może pochwalić się model Super 10’6”, który jest deską typowo allroundową. Jej kształt wynika z naszych długoletnich doświadczeń z udanym modelem deski sup Uone – classic, którą model super odzwierciedla. Sup ten ma 320cm długości co przy 74cm szerokości oraz 15cm wysokości daje duży komfort pływania nawet w dwie osoby. 15cm wysokość sprawia, że deska lepiej utrzymuje swą sztywność, dzięki czemu polepsza się ogólna efektywność pływania w odróżnieniu od modeli o niższej wysokości – poniżej 15cm.

Deska sup marki Super 10’6” wykonana jest w technologii double layer. Tak więc na bokach znajdziemy podwójny materiał PVC, który wzmacnia oraz usztywnia całą konstrukcje. Pomimo niskiej ceny deskę można zakupić w bogatym zestawie, w skład którego wchodzą: smyczka bezpieczeństwa tzw. leash, pompka jednostrefowa, trzyczęściowe i regulowane wiosło aluminiowe, plecak na deskę oraz płetwa stabilizująca w systemie click-in.

Nasz Super 10’6 wykonany jest w przyjemnej dla oka, kolorowej grafice która na pewno przyciągnie wzrok nie tylko osób dorosłych, ale i dzieci.

Sprzęt ten jest lekki – waży zaledwie ca. 9kg. Tak więc z jego ewentualnym przenoszeniem z pewnością poradzą sobie nasi najmniejsi milusińscy lub kobiety o mniejszej budowie ciała.

Na deskę sup marki Super otrzymujesz standardowo 2 lata gwarancji.

Jeżeli poszukujesz tańszego sprzętu aczkolwiek chcesz dokonać zakupu od zaufanego dostawcy to z pewnością zainteresuje Cię nasz model Super 10’6”.

P.S.

Jeżeli dobrze poszukasz to znajdziesz kody zniżkowe podmiotów z nami współpracujących umożliwiające zakup z dodatkowym, całkiem pokaźnym rabatem cenowym.

Do zobaczenia na wodzie!

Podobne artykuły

X