Tory do skimboardingu

Najwyższej jakości pompowane tory do skimboardingu oraz pompowane zjeżdżalnie naziemne polskiej marki Uone!

W kategorii “Tory do skimboardingu” marki Uone znajdziesz innowacyjne i trwałe rozwiązania dla miłośników skimboardingu. Nasze pompowane tory oferują doskonałe warunki do praktykowania i doskonalenia swoich umiejętności.

Dzięki solidnej konstrukcji i wysokiej jakości materiałom, zapewniają one stabilność i bezpieczeństwo podczas jazdy. Dodatkowo, łatwość montażu i demontażu sprawia, że są one praktyczne i łatwe w użytkowaniu.

Bez względu na poziom zaawansowania, nasze pompowane tory oraz zjeżdżalnie naziemne zapewnią Ci niezapomniane doznania i możliwość rozwijania swojej pasji na wodzie. Odkryj naszą kategorię i ciesz się aktywnością na świeżym powietrzu!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Jeżeli marzy Ci się tor do skimboardingu wykonany z PVC z bezpiecznymi pompowanymi tubami, które nie pozwolą wodzie wydostać się na zewnątrz to trafiłeś idealnie. Proponujemy tor w standardowym rozmiarze z możliwością jego personalizacji kolorystycznej, wykonania nadruków oraz zmiany rozmiarów. Natomiast pompowane wodne zjeżdżalnie naziemne marki Uone to produkty, które składają się z modułów kotwiczonych do dna i łączonych pomiędzy sobą celem wydłużenia tej konstrukcji. Moduły mogą być zwieńczone niecką basenową lub w przypadku możliwości wjazdem do akwenu wodnego. Standardowe wymiary modułów i niecki basenowej mogą ulec zmianie na indywidualne zamówienie klienta. Możliwa również jest pełna personalizacja kolorystyczna oraz nadruk Państwa logo. Wszystko z dwuletnią gwarancją producenta i pełnym wsparciem po sprzedażowym.

X