Deska SUP z psem

Nauka paddleboardingu z psem jest świetnym sposobem na wspólne cieszenie się świeżym powietrzem ze swoim włochatym przyjacielem. Jednakże zabranie najlepszego przyjaciela na deskę wcale nie jest takie proste, jakby się mogło wydawać – szczególnie, jeśli robisz to po raz pierwszy.

Jaki rozmiar judogi wybrać?

Wydawać by się mogło, że dobranie rozmiaru judogi to prosta sprawa, jednak czym dalej w las tym więcej drzew, a przeszukując otchłań Internetu w głowie powstaje nam coraz większy mętlik. Tłoczące się myśli nasuwają nam pytania: Jaki rozmiar z dostępnych jest odpowiedni dla mnie? Czy wszystkie firmy mają taki sam koszyk rozmiarów judog? Jak wybrać judogę pasującą na moje dziecko? Jak po zakupie stwierdzić, że judoga pasuje idealnie?
To nic trudnego! Na te i inne nurtujące Ciebie pytania pomożemy Ci odpowiedzieć na przykładzie oferowanych przez nas strojów.

Uone – najlepsze judogi dla klubów judo w Polsce!

Marka Uone działająca na rynku od 2019 roku oferuje elastyczną możliwość współpracy z klubami sportowymi, proponując najwyższej jakości judogi dla dzieci w szerokiej gamie rozmiarów i ciekawej kolorystyce. Jesteś zainteresowany jak wyglądają najlepsze judogi dla polskich klubów judo i nasz model współpracy? Dowiedz się więcej i poświęć chwilę na lekturę tego wpisu.

Jak przygotować deskę sup do treningu?

Jesteś supowym żółtodziobem? Kupiłeś deskę sup bez instrukcji lub nie rozumiesz co jest w niej napisane? Chcesz odbyć trening na desce SUP ale nie wiesz jak poprawnie przygotować swojego SUPa? Obejrzyj ten film, który krok po kroku rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości!

W poniższym video znajdziecie Państwo między innymi omówienie pierwszej fazy przygotowań i pompowania deski sup tj. montaż węża pompki, poprawne zamknięcie zaworu, moment wyłączenia systemu double action na pompce (jeżeli takowy posiadacie). Są to kluczowe elementy procesu przygotowania deski do treningu, ponieważ znacząco je przyspieszają – wykluczając konieczność kolejnego pompowania supa spowodowaną złym zamknięciem zaworu, a także umożliwiając uniknięcie uszkodzenia akcesoriów np. pompki.

Trening na pompowanych deskach sup

Nad poznańskimi akwenami i nie tylko cały czas testujemy nowe akcesoria (których wyglądu na razie nie będziemy zdradzać). W tym czasie większość zainteresowanych aktywnym spędzaniem czasu na deskach przeniosła się już na Termy w Tarnowie Podgórnym. Zapraszamy do obejrzenia poniższego filmiku z Aqua fitness na deskach sup by Termy Tarnowskie & Uone. Zachęcamy również wszystkich do wzięcia udziału w niełatwych treningach, a także do wyczekiwania na wieści o specjalnych dniach otwartych organizowanych wspólnie z Tarnowskie Termy. Pozdrawiamy, zespół Uone ????

Dlaczego warto trenować na desce sup?

Szukasz idealnego sposobu na spalenie kalorii? Nudzą Cię monotonne treningi na siłowni? Chcesz, żeby Twój trening poprowadziła profesjonalna kadra instruktorów? Nic prostszego wystarczy, że przeczytasz poniższe informacje, a póżniej ….

Deska SUP – ćwiczenia i atrakcje których zaznasz na wodzie

Masz dość nudnych zajęć fitness w monotonnej scenerii? Wolisz spędzać czas na łonie natury lub w ciekawym otoczeniu? Jeśli pozytywnie odpowiedziałeś na powyższe pytania to koniecznie przeczytaj ten wpis!

Czy wiedziałeś, że możesz połączyć pływanie na desce z zajęciami yogi i wzmacnianiem ciała, a do tego świetnie się bawić podczas yogi na supie? Jeśli nie to w tym wpisie dowiesz się dlaczego warto uprawiać yogę na desce z wiosłem.

X