CiekawostkiDeski supNowości

Uone: Nowa kolekcja desek SUP 2024

Już są! Nowe, lśniące, jeszcze lepsze, jeszcze wytrzymalsze!

Nowa kolekcja desek SUP 2024 by Uone nadciąga wielkimi krokami!

Nie możesz się doczekać? Chcesz zerknąć na projekty? A może jesteś ciekaw co pozmienialiśmy w naszych deskach?

Wszystkiego dowiesz się w tym artykule!

SPIS TREŚCI

Rok 2024 czyli co nowego u nas?

W tym roku stawiamy na dwie rzeczy: kolory i jeszcze lepsza jakość!

Nowa kolekcja desek SUP Uone i Super 2024 wyróżnia się kolorową szatą graficzną, która nie tylko zachwyca wzrok, ale również nadaje deskom niepowtarzalny charakter. Ożywione wzory i intensywne barwy sprawią, że Twoja deska będzie zwracać uwagę na każdym kroku.

Dodatkowo, wszystkie nasze deski – zarówno Uone jak i Super, posiadać będą nową, lepszą i wytrzymalszą budowę. Wszystko to okraszone lepszymi akcesoriami i dodatkami, które zapewnią że Twój czas spędzony na wodzie będzie jeszcze przyjemniejszy!

Uone 2024, czyli styl w wersji Premium

Jeśli śledzisz nas od jakiegoś czasu, zapewne kojarzysz nasze deski jako jednostki pływające w stonowanych barwach, do tego stopnia, że nawet najbardziej zagorzali fani tej marki potrafili określić je mianem „monotonnych”. Nasza odpowiedź jest jedna: Słyszymy Was i liczymy się z Waszym zdaniem!

Dzięki Waszym opiniom, w roku 2024 postanowiliśmy poeksperymentować! Jakie są wyniki tego eksperymentu? Szalone!

Cała seria Uone posiada całkowicie nową, niezwykle kolorową szatę graficzną! Znajdą się tu kolory dla każdego: trochę żółci, trochę zieleni, trochę czerwieni i pomarańczy, i przede wszystkim błękit, błękit i jeszcze raz błękit! Dodatkowo, wasz ukochany Wanderer będzie dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: Yellow – w żółci z pomarańczowymi akcentami, oraz Purple – w fiolecie z elementami niebieskimi! Wszystko to okraszone szałowym pofalowanym wzorem, nawiązującym do wodnych klimatów!

Nie tylko design desek został jednak odświeżony – w tym sezonie wszystkie deski marki Uone będą wzmocnione pasem z domieszką włókna szklanego, ale jednocześnie zostaną też odchudzone – nawet o 2kg! Wszystko to przy dwóch, zgrzewanych warstwach materiału PVC, oraz wysokiej gęstości włókien drop stitch w układzie Woven, zapewniających wyjątkową sztywność SUPa.

Ale, ale – to JESZCZE nie koniec nowości!

W zestawie do każdego Uone’a dostaniesz teraz mocne i lekkie wiosło karbonowe, wystrzałowy plecak z kółkami, pompkę, zestaw finów stabilizujących, smyczkę na kostkę, wodoodporny plecak 15L oraz wodoodporne etui na telefon! Wszystko to z najdłuższą na rynku, 5-letnią gwarancją!

Super 2024, czyli jakość w wersji budżetowej!

Nasze znane i kochane, deski SUP marki Super także otrzymują w tym roku transformację graficzną! Deska Super 11’6” pozostaje w znanych wszystkim odcieniach błękitu, niebieskiego i żółci. Pozostałe modele będą cieszyć oczy takimi kolorami jak róż, fiolet czy limonka, oraz połączenie mięty z szarością.

Lecz także w marce SUPer nowa szata graficzna to nie wszystkie niespodzianki. W tym roku będziecie mogli się cieszyć nie jednym, a aż DWOMA nowymi modelami SUPerów! Dokładnie tak – teraz w naszej ofercie możecie znaleźć długą deskę SUP SUPer 12’6”, oraz nasz zupełnie budżetowy model, SUPer 10’6” LIGHT!

W roku 2024 natomiast największą zmianę odczują właśnie deski SUPer – otóż SUPer 11’6” oraz SUPer 12’6” od teraz będą posiadały dwie warstwy zgrzewanego materiału PVC! Co to oznacza? To, że od roku 2024 będziesz mógł zakupić wytrzymalesz deski w tej samej cenie co w poprzednich latach! Dodatkowo, oba SUPery otrzymają zestaw odświeżonych akcesoriów, w tym wiosło z włókna szklanego, statecznik, plecak, smyczkę na kostkę, pompkę, oraz wodoodporną torbę i etui na telefon! No i oczywiście 3 lata gwarancji!

A co z SUPerem LIGHT, zapytacie? Ten model zbudowany będzie w budżetowej jak na „nasze” warunki technologii, w której dotychczas robione były wszystkie nasze SUPery: więc będzie on jednowarstwowy w technologii standardowej, klejonej z dodatkowymi stringerami na jej górze i dole. Do zestawu dorzucamy także pompkę, plecak, statecznik i smyczkę. Uważasz, że to za mało jak na zupełnie nową deskę? Dlatego też model LIGHT w zestawie posiadać będzie wiosło, które będziesz mógł przerobić na wersję kajakową oraz siedzonko, dzięki któremu w wygodny sposób będziesz mógł wiosłować na pokładzie swojej deski! Wszystko to z roczną gwarancją!

Zamów deskę SUP marki Uone bądź SUPer w przedsprzedaży!

Zainteresowany? Nie musisz czekać do sezonu letniego! Wybierz swój ulubiony model i zamów go w promocji przedsprzedażowej! Co w tym takiego wyjątkowego? To, że do końca lutego możesz zakupić wszystkie nasze deski z 10% rabatem! A jeśli posiadasz kod od naszych ambasadorów, dostaniesz kolejne 10% upustu!

Nie czekaj więc – wybierz deskę idealną dla siebie i ciesz się wiosłowaniem w sezonie 2024!

Masz więcej pytań odnośnie naszych nowych desek SUP? A może chciałbyś się dowiedzieć czegoś więcej odnośnie akcji preorderowej?

Skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailow na uone@road24.pl, albo łap nas na facebooku i instagramie!

Podobne artykuły

X