Deski supŁodzie RIBNowości

Uone – nowości SUP

Uone – nowości SUP

Za oknem jesień w pełni ale my nie kończymy sezonu wodnego. W naszym magazynie pojawiły się dwie nowości, które mogą zainteresować fanów sportów wodnych zarówno tych większych jak i mniejszych sprzętów. Jesteś ciekawy co mamy do zaoferowania? Poczuj szczyptę lata tej jesieni i zajrzyj do nas!

Nowości SUP – Deska champion

Do tej pory nasze produkty skierowane były raczej do osób dorosłych na różnych poziomach zaawansowania. Możemy więc z przyjemnością ogłosić że młodzież nie musi zostawać dłużej na brzegu! Przedstawiamy naszą nowinkę – deska SUP Champion 12’ marki Uone, edycja juniorska!

Ta deska sup typu Touring o wymiarach 366x61x12 cm po napompowaniu. Jej pojemność oceniono na 222 litrów, a nośność tego supa określono do 100 kg. Deska sup champion waży 7.5 kg i posiada dwie warstwy materiału PCV na górze i dole deski.

Jest to sup idealny dla twojego dziecka. Marzy Ci się rodzinny spływ? A może młody adept supa startuje w regatach? W takim razie sięgnij po Championa! Do każdej deski w zestawie dołączamy dodatkowo:

  • ergonomiczny plecak uone w szarym kolorze z kółkami, który może też słyżyć za torbę podróżną,
  • kompatybilny, elastyczny fin stabilizujący deskę sup w systemie us box,
  • trzyczęściowe wiosło uone wykonane z włókna szklanego,
  • pompka uone typu double action z funkcją wysysania powietrza i dodatkowym tłoczkiem włoskiej marki Scoprega,
  • smycz uone, dzięki której zachowasz większe bezpieczeństwo a Twój SUP nie odpłynie Ci podczas wywrotki,
  • zestaw naprawczy,
  • instrukcja dzięki, której Twój sup nie sprawi Ci psikusa.

Dla każdego klienta indywidualnego zapewniamy też 3 lata gwarancji.

Więcej o desce Uone champion poniżej:

http://u1.net.pl/deska-sup-champion-12-junior-editon/

Nowości RIB – Spoiler do łodzi RIB

A teraz coś dla fanów większych zabawek. Przedstawiamy ramę nawigacyjną do łodzi motorowych. Skonstruowana przez nas pod zamówienie będzie idealnym dodatkiem twojego RIB-a. Spoiler jest wykonany ze stali i może być pomalowany metodą proszkową w dowolnym kolorze palety RAL. Jeśli personalizacja koloru to dla Ciebie wciąż mało, możemy też dostosować uchwyty i kształt ramy pod twoje oczekiwania!

Odezwij się a wykonamy i dostosujemy nasz spoiler do łodzi pod twoje wymagania i oczekiwania!

http://u1.net.pl/spoiler-do-lodzi-motorowki/

Sezon na spływy już za nami ale wciąż staramy się wychodzić wam naprzeciw! Trzymaj rękę na pulsie i zaglądaj na naszego facebooka, instagrama a teraz też i twittera. Jeśli masz pytania śmiało pisz do nas na uone@road24.pl 🙂

 

Podobne artykuły

X