Worek/ plecak na strój do judo marki Uone

49.00  brutto

Worek wykonany z wzmacnianego materiału – cordury służący do transportu stroju do judo na trening. Wyposażony w ergonomiczne sznurki umożlwiające jego zamknięcie i transport na plecach. Worka można z powodzeniem użyć również dla uczniów uczęszczających na zajęcia WF.

Loading...
Tabela rozmiarów

Akcesoria:

Worek na judoge, WF marki Uone

Jeżeli chcesz aby Twoje dziecko czy zawodnik nauczyły się składać w odpowiedni sposób judogę to najprostszym sposobem jest zakup Naszego worka ze względu na jego kompatybilny rozmiar. Worek oprócz samego kimona pomieści również butelkę z wodą oraz klucze od roweru i inne kosztowności w małej zamykanej na zamek kieszonce. Worko-plecak ze względu na swój desing może być z powodzeniem używany na lekcjach WF.

Opis

Opis

Worek na judogę Uone wykonany z wzmacnianego materiału – cordury służący do transportu stroju do judo na trening. Wyposażony w ergonomiczne sznurki umożlwiające jego zamknięcie i transport na plecach. Worka można z powodzeniem użyć również dla uczniów uczęszczających na zajęcia WF.

Worek na judogę Uone to idealne rozwiązanie dla przechowywania judogi lub stroju od WF. Wykonane z wytrzymałej cordury, te worki są solidne i trwałe, co zapewnia ochronę stroju podczas transportu i przechowywania. Ich ergonomiczne sznurki ułatwiają noszenie i przenoszenie worka, co sprawia, że jest to wygodna opcja dla wszystkich osób praktykujących judo lub uczestniczących w zajęciach WF.

Na przodzie torby znajduje się mała, zapinana na suwak kieszonka, która pomieści każde mniejsze przedmioty, jak np. klucze, telefon, ładowarka a nawet i mniejsza butelka z wodą!

Worki na judogi Uone zapewniają odpowiednią pojemność dla różnych typów strojów, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dzięki praktycznemu i solidnemu designowi, te worki są niezbędnym akcesorium dla każdego praktykującego judo lub ucznia wychowania fizycznego, który dba o odpowiednie przechowywanie swojego stroju sportowego.

Jeśli szukasz więc solidnej torby na przechowywanie i transport Swojego stroju, czy to w drodze na treningi, zawody albo lekcje WF – worek od marki Uone będzie wyborem idealnym dla Ciebie! Nie zwlekaj i postaw na jakość!

Parametry

Informacje dodatkowe

Waga0.4 kg
X