Deski sup

Wypożyczenie deski sup z opcją wykupu

Wypożyczenie deski sup z opcją wykupu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w 2020 roku wprowadzamy również nowość: wypożyczenie deski sup z możliwością późniejszego wykupu. Jak to działa, już wyjaśniamy!

Otóż w Naszym sklepie w opisie każdej deski, nad ceną znajduję się guzik „przetestuj”. Po jego kliknięciu zostaniesz przekierowany na stronę wypożyczalni, w której znajdziesz dwa odnośniki:

  • Do mobilnej wypożyczalni desek sup, z którą współpracujemy,
  • Do zakładki kontakt.

Dlaczego dwa? Otóż to Ty wybierasz sposób kontaktu, a my dostarczamy do Ciebie sprzęt. Jeżeli wypożyczalnia posiada deski, które Cię interesują to z chęcią udostępni je Tobie pod wskazany adres. Jeżeli natomiast wybierzesz deski, które znajdują się w Naszych zasobach marketingowych to my wykonamy tą usługę bez najmniejszego zawahania. Jakość usługi zarówno w jednym jak i drugim przypadku gwarantowana. Oczywiście koszt wypożyczenia deski, który wynosi 80 PLN/ dobę zostanie w obydwu przypadkach odliczony od ceny zakupu, jeśli takową decyzję podejmiesz. Wówczas odsyłasz do Nas wypożyczoną deskę sup, a my wysyłamy do Ciebie całkiem nowy egzemplarz. W przypadku chęci wykupu finansujemy wszystkie wysyłki kurierem. Będziesz chciał zwrócić nam deskę bez chęci zakupu wypożyczonego modelu? Wówczas wystarczy, że odeślesz Nam ją kurierem na podany przez Nas adres.

Tak więc jeżeli poszukujesz swojej wymarzonej deski sup, to polecamy jej przetestowanie przed zakupem! O ile żadna z wypożyczalni – patrz zakładka wypożyczalnie nie znajduję się w Twojej okolicy to zachęcamy abyś skorzystał z Naszej nowej usługi. Ma ona na celu utwierdzenie się w przekonaniu, że deski sup marki Uone są warte Twojej inwestycji.

Jeszcze nigdy wypożyczenie deski sup nie było takie proste!

Podobne artykuły

X