Wypożyczenie deski sup z opcją wykupu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w 2020 roku wprowadzamy również nowość: wypożyczenie deski sup z możliwością późniejszego wykupu. Jak to działa, już wyjaśniamy!

Otóż w Naszym sklepie w opisie każdej deski, nad ceną znajduję się guzik „przetestuj”. Po jego kliknięciu zostaniesz przekierowany na stronę wypożyczalni, w której znajdziesz dwa odnośniki:

  • Do mobilnej wypożyczalni desek sup, z którą współpracujemy,
  • Do zakładki kontakt.

Dlaczego dwa? Otóż to Ty wybierasz sposób kontaktu, a my dostarczamy do Ciebie sprzęt. Jeżeli wypożyczalnia posiada deski, które Cię interesują to z chęcią udostępni je Tobie pod wskazany adres. Jeżeli natomiast wybierzesz deski, które znajdują się w Naszych zasobach marketingowych to my wykonamy tą usługę bez najmniejszego zawahania. Jakość usługi zarówno w jednym jak i drugim przypadku gwarantowana. Oczywiście koszt wypożyczenia deski, który wynosi 80 PLN/ dobę zostanie w obydwu przypadkach odliczony od ceny zakupu, jeśli takową decyzję podejmiesz. Wówczas odsyłasz do Nas wypożyczoną deskę sup, a my wysyłamy do Ciebie całkiem nowy egzemplarz. W przypadku chęci wykupu finansujemy wszystkie wysyłki kurierem. Będziesz chciał zwrócić nam deskę bez chęci zakupu wypożyczonego modelu? Wówczas wystarczy, że odeślesz Nam ją kurierem na podany przez Nas adres.

Tak więc jeżeli poszukujesz swojej wymarzonej deski sup, to polecamy jej przetestowanie przed zakupem! O ile żadna z wypożyczalni – patrz zakładka wypożyczalnie nie znajduję się w Twojej okolicy to zachęcamy abyś skorzystał z Naszej nowej usługi. Ma ona na celu utwierdzenie się w przekonaniu, że deski sup marki Uone są warte Twojej inwestycji.

Jeszcze nigdy wypożyczenie deski sup nie było takie proste!

Deska SUP: ranking 5 najczęstszych uszkodzeń

Kupiłeś deskę SUP i wybierasz się na pierwszy spływ? Próbujesz napompować SUPa, a tu psikus! Powietrze ucieka bokiem! Co się stało i dlaczego? Jak można tego uniknąć? Poniżej prezentujemy – ranking 5 najczęstszych uszkodzeń deski sup. Przeczytaj i dowiedz się więcej!
Deska SUP ranking uszkodzeń
Deska SUP ranking najczęstszych uszkodzeń

Jak przechować deskę SUP zimą?

Kiedy liście żółkną i spadają z drzew, a wraz z nimi temperatury, wiesz, że zima już tuż tuż. Wraz z rozpoczęciem zimy kończy się też sezon na pływanie na deskach SUP. Może więc zastanawiasz się - jak poprawnie przechowywać deskę SUP zimą? Istnieje parę dość oczywistych opcji, jednak warto poczytać…
Jak przechować deskę SUP zimą
Jak przechować deskę SUP

Deska SUP – instrukcja jak przygotować się do pływania

Jesteś przed pierwszym treningiem na SUPie w życiu, ale nie wiesz od czego zacząć? Pierwsze przygotowanie deski SUP może być nieco przytłaczające. Poniższa instrukcja pomoże Ci przebrnąć przez pierwsze pompowanie bez żadnych problemów!
Deska SUP instrukcja obsługi
Deska SUP instrukcja składania

Najlżejsze deski SUP – czy są lepsze?

Wakacje nadchodzą, wyjeżdżasz nad wodę na tydzień albo dwa. Możliwe, że wylatujesz samolotem do ciepłych krajów – w takim przypadku, kombinujesz jak najbardziej ograniczyć wagę bagażu. Zagwostką pozostaje twoja pompowana deska SUP: mimo iż zdecydowanie prostsza i lżejsza od twardych modeli...
Najlżejsze deski SUP

Polski producent desek SUP

Zastanawiasz się gdzie zakupić swoją pierwszą deskę SUP? Na rynku dostępnych jest wiele modeli ale Ty szukasz czegoś od rodzimego producenta? Dobrze trafiłeś! Marka Uone to polski producent desek SUP i innego sprzętu sportowego! Chcesz dowiedzieć się więcej? Skąd wzięła się nazwa naszej marki?
Polski producent desek SUP
Polska marka
Przewiń na górę