Wyprzedaż posezonowych desek sup

Sezon letni już skończony, a zatem zaczynamy wyprzedaż używanych desek sup, które pozostały nam po sezonie. Większość używanych desek sup sprzedaliśmy jeszcze przed zakończeniem lata bez ogłaszania wieści w internecie. W związku z tym nie wszystkie modele są jeszcze dostępne do zakupu. Obecnie w ofercie posiadamy.

Deski Windsurf obie dostępne są pod jednym linkiem. Przy wyborze konkretnej jednostki prosimy o podanie, którą deskę ze zdjęć Państwo wybieracie. (1. Deska sup z białą pompką na fotografii i zdjęcia następujące po niej to jedna jednostka. 2. deska sup z pompką niebieską i zdjęcia kolejne to druga dostępna do sprzedaży jednostka).

  • Deska sup Uone Compact 12’6” topowy model race dopuszczony przez regulamin ICF również dla dzieci, link poniżej.

https://www.u1.net.pl/produkt/deska-sup-compact-126-uzywana/

Deski Viper obie dostępne są pod jednym linkiem dlatego przy wyborze konkretnej jednostki prosimy o podanie, którą deskę ze zdjęć Państwo wybieracie. (1. Deska sup bez akcesorii w zestawie na fotografii i zdjęcia następujące po niej to jedna jednostka. 2. Deska sup z akcesoriami na fotografii i zdjęcia kolejne to druga dostępna do sprzedaży jednostka).

Szanowni Państwo, reasumując ilość desek jest ograniczona, być może do sezonu 2021 pojawią się jeszcze pojedyncze używane deski sup do sprzedaży. Jednak prawdopodobnie i zgodnie z przewidywaniami będą to tylko i wyłącznie jak wyżej wspomniano pojedyncze, dodatkowe jednostki.

Na używane deski sup dostępne na naszym sklepie w zakładce komis nie obowiązują kupony rabatowe.

Spieszcie się, ponieważ kolejna wyprzedaż używanych desek sup dopiero za rok!

Deska SUP – instrukcja jak przygotować się do pływania

Jesteś przed pierwszym treningiem na SUPie w życiu, ale nie wiesz od czego zacząć? Pierwsze przygotowanie deski SUP może być nieco przytłaczające. Poniższa instrukcja pomoże Ci przebrnąć przez pierwsze pompowanie bez żadnych problemów!
Deska SUP instrukcja obsługi
Deska SUP instrukcja składania

Najlżejsze deski SUP – czy są lepsze?

Wakacje nadchodzą, wyjeżdżasz nad wodę na tydzień albo dwa. Możliwe, że wylatujesz samolotem do ciepłych krajów – w takim przypadku, kombinujesz jak najbardziej ograniczyć wagę bagażu. Zagwostką pozostaje twoja pompowana deska SUP: mimo iż zdecydowanie prostsza i lżejsza od twardych modeli...
Najlżejsze deski SUP

Polski producent desek SUP

Zastanawiasz się gdzie zakupić swoją pierwszą deskę SUP? Na rynku dostępnych jest wiele modeli ale Ty szukasz czegoś od rodzimego producenta? Dobrze trafiłeś! Marka Uone to polski producent desek SUP i innego sprzętu sportowego! Chcesz dowiedzieć się więcej? Skąd wzięła się nazwa naszej marki?
Polski producent desek SUP
Polska marka

Deska SUP z psem

Nauka paddleboardingu z psem jest świetnym sposobem na wspólne cieszenie się świeżym powietrzem ze swoim włochatym przyjacielem. Jednakże zabranie najlepszego przyjaciela na deskę wcale nie jest takie proste, jakby się mogło wydawać – szczególnie, jeśli robisz to po raz pierwszy.
Deska SUP z psem
Pies na desce SUP

Deska SUP: Kup nową deskę – oddaj starą w rozliczeniu!

Twój stary sup uległ zniszczeniu? Szukasz czegoś nowego, a stary model chciałeś wyrzucić? Poczekaj! Nie warto zaśmiecać środowiska! Starą deskę przynieś do nas, a za dodatkową dopłatą wybierz zupełnie nowy model z marki Uone lub Super!
Deska SUP kup nową oddaj starą
Deska SUP kup nową oddaj starą
Przewiń na górę