Deski sup

Wyprzedaż posezonowych desek sup

Wyprzedaż posezonowych desek sup

Sezon letni już skończony, a zatem zaczynamy wyprzedaż używanych desek sup, które pozostały nam po sezonie. Większość używanych desek sup sprzedaliśmy jeszcze przed zakończeniem lata bez ogłaszania wieści w internecie. W związku z tym nie wszystkie modele są jeszcze dostępne do zakupu. Obecnie w ofercie posiadamy.

Deski Windsurf obie dostępne są pod jednym linkiem. Przy wyborze konkretnej jednostki prosimy o podanie, którą deskę ze zdjęć Państwo wybieracie. (1. Deska sup z białą pompką na fotografii i zdjęcia następujące po niej to jedna jednostka. 2. deska sup z pompką niebieską i zdjęcia kolejne to druga dostępna do sprzedaży jednostka).

  • Deska sup Uone Compact 12’6” topowy model race dopuszczony przez regulamin ICF również dla dzieci, link poniżej.

http://u1.testprowebdesigner.pl/produkt/deska-sup-compact-126-uzywana/

Deski Viper obie dostępne są pod jednym linkiem dlatego przy wyborze konkretnej jednostki prosimy o podanie, którą deskę ze zdjęć Państwo wybieracie. (1. Deska sup bez akcesorii w zestawie na fotografii i zdjęcia następujące po niej to jedna jednostka. 2. Deska sup z akcesoriami na fotografii i zdjęcia kolejne to druga dostępna do sprzedaży jednostka).

Szanowni Państwo, reasumując ilość desek jest ograniczona, być może do sezonu 2021 pojawią się jeszcze pojedyncze używane deski sup do sprzedaży. Jednak prawdopodobnie i zgodnie z przewidywaniami będą to tylko i wyłącznie jak wyżej wspomniano pojedyncze, dodatkowe jednostki.

Na używane deski sup dostępne na naszym sklepie w zakładce komis nie obowiązują kupony rabatowe.

Spieszcie się, ponieważ kolejna wyprzedaż używanych desek sup dopiero za rok!

Podobne artykuły

X