Deski sup

Wysoka jakość desek sup Uone

Wysoka jakość desek sup Uone

Wielu z was zastanawia się pewnie przed zakupem czy jakość desek sup rzeczywiście jest tak wysoka jak zachwala sprzedawca? Jak można zweryfikować takie pytanie w przypadku naszych desek? Otóż marka Uone pieczołowicie budowana przez nas od 2016 roku jako marka sprzętu sportowego premium współpracuje z ponad osiemdziesięcioma wypożyczalniami sprzętu wodnego w Polsce lub miejscami świadczącymi takie usługi pośród innych atrakcji dostępnych na miejscu.

Ilość podmiotów, które zaufały naszej marce budzi wrażenie, a zarazem potwierdzenie uznania dla jakości naszego sprzętu. Aczkolwiek, wisienką na torcie jest obecnie sześć z nich. Cechujących się najwyższą jakością ze względu na standard w jakim zostały stworzone i w jakim oferują swoje usługi swoim klientom! Uważamy, że tak jak mało jest ludzi, którzy mogliby narzekać na jakość swojego pobytu w ponad 3 gwiazdkowych kurortach i hotelach tak mało jest miejsc świadczących usługi hotelowe o najwyższym standardzie, które zakupiły by sprzęt wątpliwej jakości, powodując zaburzenie powyższego stwierdzenia. Hotele to miejsca, które na każdym kroku przyzwyczajają swoich klientów do pewnego standardu znacznie odbiegającego od najtańszego marketowego produktu. Standardu zbliżonego raczej do garnituru dobieranego na miarę. Dlatego marce Uone stworzonej na miarę Twoich najwyższych potrzeb tak owocnie współpracuje się z cudownymi miejscami, przedstawionymi poniżej.

Najwyższej jakości Hotele współpracujące z marką Uone

  • Hotel Wityng, który jako pierwszy docenił jakość desek sup marki Uone – za co serdecznie dziękujemy! Kochani jeśli znajdziecie się w okolicy tego hotelu koniecznie popływajcie na naszych supach, które można wypożyczyć w tym fantastycznym miejscu.
  • Moran Hotel SPA to przepiękne miejsce do którego uwielbiamy wracać. Hotel położony nad przejrzystym jeziorem Powidzkim, które warto eksplorować nie inaczej jak na deskach sup dostępnych w wypożyczalni Hotelowej.
  • Hotel Woiński Spa to cudowne miejsce rozsławione bardziej dzięki filmowi Sztuka Kochania, który był tam realizowany. Miejsce urokliwe ze względu na zróżnicowane jezioro, które można w nieskończoność eksplorować oczywiście na deskach sup dostępnych w hotelowej wypożyczalni.
  • Zalesie Mazury Active Spa jest przepięknie położonym kurortem rodzinnym w zaciszu Warmińskiego Lasu nad spokojnym i urokliwym jeziorem. Oprócz desek sup właściciele Hotelu zapewniają ogromny pakiet atrakcji dla całych rodzin z dziećmi… ale jak już będziecie to dlaczego nie spróbować pływania na supie, oczywiście z logiem Uone???
  • Notera Hotel Spa to kurort w którym mieliśmy okazje zamknąć sezon eventowy w 2019 roku i do dzisiaj wspominamy tamto wydarzenie z uśmiechem na twarzy. Pięknie położony, ekskluzywnie wyposażony z ogromną liczbą atrakcji hotel w Charzykowach. Miejscu, w którym oprócz desek sup zapaleńcy sportów wodnych mogą skorzystać z wszechobecnych łodzi żaglowych – coś pięknego!
  • Hotel Roś to luksusowy kurort położony w samym sercu krainy 1000 jezior. Goście hotelowi z okien lub plaży mogą podziwiać uchodzącą nieopodal rzekę Pisę do jeziora, od którego nazwę wziął sam obiekt właśnie. Mnóstwo przestrzeni, mnogość atrakcji również wodnych, a wszystko przy akompaniamencie desek sup, których warto spróbować również i w tym miejscu.
  • Jeżeli planujecie już wypady wakacyjne na 2021 rok to obowiązkowo przemyślcie wizytę w w/w miejscach. To kurorty, w których z pewnością nie zaznacie rozczarowania, a wysoka jakość dostępnej na miejscu obsługi przerośnie Wasze najśmielsze oczekiwania.

Podobne artykuły

X