Wysoka jakość desek sup Uone

Wielu z was zastanawia się pewnie przed zakupem czy jakość desek sup rzeczywiście jest tak wysoka jak zachwala sprzedawca? Jak można zweryfikować takie pytanie w przypadku naszych desek? Otóż marka Uone pieczołowicie budowana przez nas od 2016 roku jako marka sprzętu sportowego premium współpracuje z ponad osiemdziesięcioma wypożyczalniami sprzętu wodnego w Polsce lub miejscami świadczącymi takie usługi pośród innych atrakcji dostępnych na miejscu.

Ilość podmiotów, które zaufały naszej marce budzi wrażenie, a zarazem potwierdzenie uznania dla jakości naszego sprzętu. Aczkolwiek, wisienką na torcie jest obecnie sześć z nich. Cechujących się najwyższą jakością ze względu na standard w jakim zostały stworzone i w jakim oferują swoje usługi swoim klientom! Uważamy, że tak jak mało jest ludzi, którzy mogliby narzekać na jakość swojego pobytu w ponad 3 gwiazdkowych kurortach i hotelach tak mało jest miejsc świadczących usługi hotelowe o najwyższym standardzie, które zakupiły by sprzęt wątpliwej jakości, powodując zaburzenie powyższego stwierdzenia. Hotele to miejsca, które na każdym kroku przyzwyczajają swoich klientów do pewnego standardu znacznie odbiegającego od najtańszego marketowego produktu. Standardu zbliżonego raczej do garnituru dobieranego na miarę. Dlatego marce Uone stworzonej na miarę Twoich najwyższych potrzeb tak owocnie współpracuje się z cudownymi miejscami, przedstawionymi poniżej.

Najwyższej jakości Hotele współpracujące z marką Uone

  • Hotel Wityng, który jako pierwszy docenił jakość desek sup marki Uone – za co serdecznie dziękujemy! Kochani jeśli znajdziecie się w okolicy tego hotelu koniecznie popływajcie na naszych supach, które można wypożyczyć w tym fantastycznym miejscu.
  • Moran Hotel SPA to przepiękne miejsce do którego uwielbiamy wracać. Hotel położony nad przejrzystym jeziorem Powidzkim, które warto eksplorować nie inaczej jak na deskach sup dostępnych w wypożyczalni Hotelowej.
  • Hotel Woiński Spa to cudowne miejsce rozsławione bardziej dzięki filmowi Sztuka Kochania, który był tam realizowany. Miejsce urokliwe ze względu na zróżnicowane jezioro, które można w nieskończoność eksplorować oczywiście na deskach sup dostępnych w hotelowej wypożyczalni.
  • Zalesie Mazury Active Spa jest przepięknie położonym kurortem rodzinnym w zaciszu Warmińskiego Lasu nad spokojnym i urokliwym jeziorem. Oprócz desek sup właściciele Hotelu zapewniają ogromny pakiet atrakcji dla całych rodzin z dziećmi… ale jak już będziecie to dlaczego nie spróbować pływania na supie, oczywiście z logiem Uone???
  • Notera Hotel Spa to kurort w którym mieliśmy okazje zamknąć sezon eventowy w 2019 roku i do dzisiaj wspominamy tamto wydarzenie z uśmiechem na twarzy. Pięknie położony, ekskluzywnie wyposażony z ogromną liczbą atrakcji hotel w Charzykowach. Miejscu, w którym oprócz desek sup zapaleńcy sportów wodnych mogą skorzystać z wszechobecnych łodzi żaglowych – coś pięknego!
  • Hotel Roś to luksusowy kurort położony w samym sercu krainy 1000 jezior. Goście hotelowi z okien lub plaży mogą podziwiać uchodzącą nieopodal rzekę Pisę do jeziora, od którego nazwę wziął sam obiekt właśnie. Mnóstwo przestrzeni, mnogość atrakcji również wodnych, a wszystko przy akompaniamencie desek sup, których warto spróbować również i w tym miejscu.
  • Jeżeli planujecie już wypady wakacyjne na 2021 rok to obowiązkowo przemyślcie wizytę w w/w miejscach. To kurorty, w których z pewnością nie zaznacie rozczarowania, a wysoka jakość dostępnej na miejscu obsługi przerośnie Wasze najśmielsze oczekiwania.

Deska SUP: ranking 5 najczęstszych uszkodzeń

Kupiłeś deskę SUP i wybierasz się na pierwszy spływ? Próbujesz napompować SUPa, a tu psikus! Powietrze ucieka bokiem! Co się stało i dlaczego? Jak można tego uniknąć? Poniżej prezentujemy – ranking 5 najczęstszych uszkodzeń deski sup. Przeczytaj i dowiedz się więcej!
Deska SUP ranking uszkodzeń
Deska SUP ranking najczęstszych uszkodzeń

Jak przechować deskę SUP zimą?

Kiedy liście żółkną i spadają z drzew, a wraz z nimi temperatury, wiesz, że zima już tuż tuż. Wraz z rozpoczęciem zimy kończy się też sezon na pływanie na deskach SUP. Może więc zastanawiasz się - jak poprawnie przechowywać deskę SUP zimą? Istnieje parę dość oczywistych opcji, jednak warto poczytać…
Jak przechować deskę SUP zimą
Jak przechować deskę SUP

Deska SUP – instrukcja jak przygotować się do pływania

Jesteś przed pierwszym treningiem na SUPie w życiu, ale nie wiesz od czego zacząć? Pierwsze przygotowanie deski SUP może być nieco przytłaczające. Poniższa instrukcja pomoże Ci przebrnąć przez pierwsze pompowanie bez żadnych problemów!
Deska SUP instrukcja obsługi
Deska SUP instrukcja składania

Najlżejsze deski SUP – czy są lepsze?

Wakacje nadchodzą, wyjeżdżasz nad wodę na tydzień albo dwa. Możliwe, że wylatujesz samolotem do ciepłych krajów – w takim przypadku, kombinujesz jak najbardziej ograniczyć wagę bagażu. Zagwostką pozostaje twoja pompowana deska SUP: mimo iż zdecydowanie prostsza i lżejsza od twardych modeli...
Najlżejsze deski SUP

Polski producent desek SUP

Zastanawiasz się gdzie zakupić swoją pierwszą deskę SUP? Na rynku dostępnych jest wiele modeli ale Ty szukasz czegoś od rodzimego producenta? Dobrze trafiłeś! Marka Uone to polski producent desek SUP i innego sprzętu sportowego! Chcesz dowiedzieć się więcej? Skąd wzięła się nazwa naszej marki?
Polski producent desek SUP
Polska marka
Przewiń na górę