Uone – najlepsze judogi dla klubów judo w Polsce!

Marka Uone działająca na rynku od 2019 roku oferuje elastyczną możliwość współpracy z klubami sportowymi, proponując najwyższej jakości judogi dla dzieci w szerokiej gamie rozmiarów i ciekawej kolorystyce. Jesteś zainteresowany jak wyglądają najlepsze judogi dla polskich klubów judo i nasz model współpracy? Dowiedz się więcej i poświęć chwilę na lekturę tego wpisu.

Wyścigi na deskach sup – Poznań part 2

Po Naszych ostatnich wpisach na blogu stwierdzic można, że nieco się przebranżowiliśmy zostając organizatorem zawodów sportowych. Bez obawy wciąż budujemy markę Uone, w czym organizacja zawodów – popularyzacja pływania na pompowanych deskach z wiosłem ma Nam tylko pomóc ale do rzeczy.

Zawody na deskach sup – Poznań part 1

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Po ostatnich zawodach przeprowadzonych na deskach sup 12 maja 2018 roku w towarzystwie stand up paddle przeważały głosy o konieczności zorganizowania profesjonalnych zmagań na deskach z wiosłem, które przeprowadziliśmy – po raz pierwszy 7 lipca 2018 roku.

Promocja desek z wiosłem by Uone

W zeszłym roku wspólnie z Polskim Związkiem Kajakowym oraz Wielkopolskim Związkiem Kajakowym zdecydowaliśmy o promowaniu pływania na desce z wiosłem jako nowej dyscypliny sportowej, a Mistrzostwa Poznania, które odbyły się w ubiegłą sobotę 12.05.2018 są tego znakomitym dowodem. To już drugi pokazowy wyścig zorganizowany wspólnie z Wielkopolskim Związkiem Kajakowym, który odbył się na Poznańskiej Malcie. Pogoda dopisała ilość zainteresowanych również, co ciekawe ze względu na zainteresowanie wspólnie z organizatorami musieliśmy ograniczyć listę startową, która po przekroczeniu mety ukształtowała się następująco:

Wyścig na pompowanych deskach z wiosłem

W niedzielę 24 września Tor Regatowy Malta w Poznaniu stał się pierwszą Polską areną, na której miłośnicy desek sup mieli okazję zmierzyć się w emocjonującym wyścigu zorganizowanym przez Wielkopolski Związek Kajakowy. Przy jesiennej aurze odbyły się I Mistrzostwa Wielkopolski w sup na dystansie 200 m. Można śmiało powiedzieć, że był to następny krok do popularyzacji tej dyscypliny sportowej, a może do zaimplementowania dyscypliny sup na igrzyska olimpijskie?

Pierwsze zawody na deskach sup by Uone

III PIKNIK POZNAŃSKICH OLIMPIJCZYKÓW

9 września 2017 roku w Poznaniu spotkamy się po raz kolejny na III Pikniku Poznańskich Olimpijczyków. Jak co roku czeka na Was moc atrakcji, a to za sprawą naszych wspaniałych Olimpijczyków: Medalistów Mistrzostw Świata i Europy związanych sportowo z Poznaniem, którzy będą czekać na mieszkańców Poznania oraz okolic i zachęcać do spędzenia soboty na wspólnej zabawie na sportowo.

Jakub Sitkowski prekursor sup w Polsce

Jako pierwszy prawdziwy test dla naszego zespołu wybraliśmy maraton sup organizowany przez Przystań Posnania w dniu 20 maja 2017 roku. Trasa spływu przebiegała przez malowniczo położoną rzekę Wartę, na trasie od Śremu (Marina Śrem) do Poznania (most Świętego Rocha). Z uwagi na fakt, że w Polsce wyścigi sup to dyscyplina raczkująca, na udział w w/w maratonie zdecydowało się tylko kilku śmiałków, w tym Jakub Sitkowski – mistrz Europy w

Pierwsze Nasze zawody, jeszcze bez sup

Zainteresowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Dnia 19.03 zostaliśmy zaproszeni przez Termy w Tarnowie Podgórnym do udziału w pierwszych Wielkopolskich mistrzostwach smoczych łodzi. Zaczęło się standardowo od pompowania naszych desek SUP, natomiast to co wydarzyło się później przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Od razu po przygotowaniu sprzętu Uone nadciągnęły tłumy chętnych do

X